2016 Dekoratif Abajur Modelleri

2016 Dekoratif Abajur Modelleri

2016 dekoratif abajur modelleri ile evinizi modern olarak aydınlatarak şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok çeşidi bulunan abajur modelleri arasında taşlı abajurlar en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Doğal taş görünümlü ya da renkli taş olarak da tasarlanan abajur modelleri evinizin havasını büyük ölçüde değiştirecektir. Genel olarak bakıldığında beyaz renkli abajurların daha çok taşlarla dekora edilerek tasarlandığı görülmektedir.

Canlı renkler oluşturmada ve abajurları görsel olarak etkileyici bir hava katmada büyük önem taşıyan taşlı dekoratif modeller evinizin şıklığına da şıklık katacaktır. Dekoratif abajur modelleri 2016 arasında bulabileceğiniz alt kısmı dal görünümlü abajurlarda çok şık bir duruş sağlamaktadır. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda bulabileceğiniz abajurlar bulundukları ortamlarda aydınlatma sağlayarak daha hoş bir atmosfer oluşturuyor. Özellikle klasik tarza abajur modelleri her evin dekorasyonuna da uygun niteliktedir. Üç tahta ayak üzerine oturtulmuş şapkası ile abajurlar genel olarak bakıldığında daha çok beyaz renkte üretilmektedir.

Abajurlar modellerine göre şapka kısmında ip detayları gibi farklı işçilikler ve dekoratifliğe sahip olan ürünlerdir. Kısa ya da uzun olarak tercih edebileceğiniz dekoratif abajur modelleri evinize spor ya da klasik bir hava katmak içinde ideal bir dekordur. Spor bir hava oluşturmak isteyen kişiler için ideal olan uzun abajurlar evinizin dekorasyonunu büyük ölçüde değiştirecektir. Çok amaçlı kullanımı ile birlikte şık bir görünüm sunan abajurlar her odaya ve her tarza uygun seçeneklerde bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ