2017 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı

2017 Ağaç Dallarından Çerçeve Yapımı

Rustik dekorasyon hayranları için otantik görünümler, doğal kullanımlar büyük önem taşır. Bu şekilde bir dekorasyon oldukça hoş duracak 2017 Dallardan Çerçeve Yapımı inceleyebilir, kendi duvarlarınızı bu şekilde çerçevelerle süsleyebilirsiniz. Son dönemlerde oldukça moda olan rüstik detaylar; salonlarda, oturma odalarında ve mutfaklarda yer alabiliyor.

Böyle bir çerçeve için ihtiyacınız olanlar arasında ahşap fotoğraf çerçevesi, yapay çiçekler, ince dallar, kahverengi akrilik boya, yapıştırıcı, fırça bulunuyor. Çerçeveyi kullanmak için camının çıkması ve kenar kısımlarının akrilik kahverengi boya ile boyanması gereklidir. Bu alanda Dallardan Çerçeve Nasıl Yapılır içerisinde bu boyanın kurumasını bir saat beklemek gereklidir. Bulduğunuz dallar çerçevelerden biraz uzun olarak kesilmesi gereklidir.

Boya tamamen kuruduğunda dalları birer birer çerçeveye yapıştırmaya başlayabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken Dallardan Çerçeve Örnekleri içerisinde dalların her yerinin yapıştırıcı ile kaplandığından emin olmanız gereklidir. Boşluk kalmayacak şekillerde dalların yapıştırılması gereklidir. Çerçevenizin karşılıklı köşelerini süslemek için yapay çiçekler kullanılabilir. Bu işlemler tamamlandığında çerçeve hazır hale gelecektir. İstediğiniz alanda kullanabileceğiniz şık ve otantik bir aksesuar elde etmiş olabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ