2017 Ahşap Duvar Saati Modelleri

2017 Ahşap Duvar Saati Modelleri

Ahşap Duvar Saati

Mekanların en önemli dekorasyon öğeleri arasında duvar saatleri gelmektedir. Son dönemlerin modası arasında bulunan ahşap ürünler etkisini duvar saatlerinde de göstermektedir. Bu yazımızda duvar saati seçimi yaparken ahşap kullanmak isteyen kişilere yardımcı olacak başarılı örnekleri sizlerle paylaştık. Aynı zamanda da ahşap duvar saati alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda da ufak bilgiler paylaşacağınız

Ahşap Duvar Saatti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Her ürün ve eşyada olduğu gibi duvar saatleri içinde piyasada kalitesiz ve sağlığa zararlı ürünler bulunmaktadır. Ahşap ürünler alırken kesinlikle kullanılan boya ve verniğin ve insan sağlığı hem de doğaya uyumlu malzemelerden seçilmiş olmasına özen gösterilmesi gerekmektedir. Ne yazık bu tür ürünler butik ürünler olduğu için kalite konusuna fazla dikkat edilmemektedir.

Konu duvar saati olduğu zaman dikkat edilecek konuların başında mekanik aksamları da gelmektedir. Çünkü sadece görselliği ön plana çıkarılan ürünlerde mekanik aksam genelde önemsenmediği için uzun yıllar çalışacak kalitede ürünler olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Duvar Saatlerinde Son Dönemlerin Modası

2017 ahşap duvar saati modelleri için Vintage ve Retro modasının ahşapla bulaşması özellikle konut tipi mekanlarda çok tercih edilmektedir. Ahşap örneklerde kullanılan Cnc teknolojisi sayesinde tasarımlar da hayal gücünün sınırları zorlanmaktadır. Aşağıdaki örneklerde mekanlarınıza özgünlük ve hava katacak çok farklı saat örneklerini incelemenizi tavsiye ederiz. Aşağıdaki bulunan modeller arasında beğendiğiniz saatler için iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Ahşap Duvar Saatleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Ali MUTLUBAŞ says:

  Retro tarzı duvar saatlerine gerçekten ben de bayıldım,harika.Bir arkadaşım Gittigidiyor.com dan almıştı.Ben de almayı düşünüyorum.

 2. Sertaç Aydoğdu says:

  Retro tarzı duvar saatlerine bayıldım resmen. Ülkemizde hep çakma modeller yapılıyor. Bu retro modelleri satan bir yer biliyorsanız paylaşırmısınız. Çok hoşuma gittiler.

  1. Mehmet Güney says:

   Hepsiburada.com adresinden ben geçen yıl almıştım.Tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ