2017 Alfemo Köşe Koltuk Takımları

2017 Alfemo Köşe Koltuk Takımları

Alfemo modern tarzı, cıvıl cıvıl renk uyumları ve sıra dışı tasarımları bilinen mobilya markaları arasında yer alıyor. Son dönemlerde country tarzında mobilya tasarımları ile mobilya konseptlerinde farklı bir kullanım elde edilmiş olmaktadır. Bu alanda 2017 Alfemo Köşe Koltuk Takımları içerisinde aynı etkileri görebilmek mümkün oluyor. Bu yeni tasarımlar çok beğenilmiş ve marka takipçilerinden tam not almıştır.

Farklı tarzı içerisinde rahatlık ve konfor ön plana çıkıyor. Sonbahar- kış koleksiyonlarında haki renk tonu öne çıkıyor. Kahve tonları birkaç sezondan bu yana çok kullanılmıyordu. Bu sezon 2017 Alfemo Köşe Koltuk Fiyatları içerisinde kahve tonlarının yanı sıra turuncu gibi renklerden oluşan modelleri de görebiliyoruz.

Ara kısımlarda servis sehpasını andıran model tasarımlarına da yer veriliyor. Marka işlevsel ve konfor özellikleri ile öne çıkmaya çok fazla önem gösteriyor. Bu anlamda Alfemo Köşe Koltuk Takımları farklı aralıklarda yer alabiliyor. Modern konseptlerin ekru tonları ile sunulduğu modellerde bulunmaktadır.

Ara kısımlarında barda koyabileceğiniz aparatlarına yanı sıra rengarenk kırlentler ile de kendi tarzınıza özel kullanımlar elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ