2017 Atlas Halı Modelleri

2017 Atlas Halı Modelleri

Her yıl yenilenen koleksiyonu ile farklı tarzları bir arada barındıran Atlas halı mobilyalarınız la uyumlu olacak birçok farklı deseni kaliteli olarak sizlere sunmaktadır. Dekorasyonun vazgeçilmezi olan halılar hem kullanışlı özellikleri hem de görselliği ile evinizde fark yaratacaktır. 2017 Atlas halı koleksiyonu ile evinizdeki dekorasyonu eşsiz bir güzellikle bütünleştirebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerden oluşan yeni sezon koleksiyonları adeta evinizde ışık saçacak bir güzellik oluşturacaktır.

Dekorasyonun bütünlüğünü sağlayacak en önemli eşyalar arasında yer alan halılar mobilyanız la uyumlu olacak şekilde tercih edilmelidir. 2017 Atlas halı modelleri arasından perde ve koltuk takımı gibi eşyalarınızla bir bütün olarak kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı halı modellerini tercih edebilirsiniz. Yeni serisi arasında yer alan Atlas Nano halılar kir ve leke barındırmayan güneş ya da ışıkla kendi kendini temizleyebilen doğal minerallerden üretilmiştir. Atlas halı farklı beğenilere hitap eden özgün tasarımlarla evinizde zengin bir görünüm ve estetik bir duruş sağlayacaktır.

Bir halıda sahip olmak isteyeceğiniz her türlü kolaylığı sizlere sunan Atlas halı uzun yıllar ilk gün ki kullanabileceğiniz halı çeşitliliğini de sizlere sunmaktadır. Atlas halı modelleri üstün özellikleri ile dünyada ilk ve tek olarak anılmaktadır. Nano halılar, sıvı iticilik özelliği sayesinde leke barındırmazken, ışık etkisi ile de kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Rengarenk desenler ve şık tasarımların birleşimden oluşan Atlas halılar aynı zamanda evinizde harika bir dekorasyon oluşturmanıza da olanak sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    Evi gösteren halidir burada güzel halılar var hepsi güzel görünüyor her mobilyaya uygun lar bence herkesin zevkine göre halılar bulunuyor .halı seçmek zor iş uydu uymadı oldu olmadı derken bı bakmisoz en güzelini almisiz

BİR YORUM YAZ