2017 Baza Modelleri ve Fiyatları

2017 Baza Modelleri ve Fiyatları

Farklı tasarımları ve özel kaplama modelleri her ihtiyacı karşılayabilen alternatiflerle sunulan 2017 Baza Modelleri her zevke hitap eden tasarımlarla sunulmaktadır. Kullanışlı baza modelleri seçerken mobilyasının kaliteli olmadı çok önemlidir. Tek kişilik ya da çift kişilik olarak tercih edilebilen bazaların iç kısımlarında güvenlikli açılıp kapanmalarını sağlayacak sistemleri bulunmaktadır.

Çelik kontrüksiyonlu bazalar oldukça dayanıklı olmakta, bunun yanında MDF bazalar da tercih edilebilecek kaliteli seçenekler arasında yer almaktadır. Özellikle bazalar da fren sistemi bulunmalıdır. Güvenlik açısından bu şekilde sorunsuz kullanımlar elde edilebilir. Bunun yanında ISO ve TSE kalite belgeleri bulunan 2017 Baza Fiyatları kaliteleri oranla farklı aralıklarda yer alacaktır.

Sandık içi derinliklerinin 30 cm olması kullanışlı olmaları anlamına gelecektir. Bazı bazalar yavrulu özelliklerde olmakta ve bu şekilde çift kişilik yatağa dönüşebilmektedir. Bunun yanında çift kişilik bazalar daha geniş özelliklerde olmaktadır. Bu nedenle 2017 Baza Çeşitleri değişen ebatları ve fonksiyonel özellikleri ile farklı aralıklarda yer almaktadır.

Özellikle depolama alanı kullanımları ile de evlerinizde ekstra yer açmanızı sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. arife says:

    Yatak odalarını dekore ederken yatak seçimi çok önemli. Şık olsun diye seçtiğimiz yataklarda saklama kapasitesi olmaması beni diğer evlerimde çok zorladı. Bu sebepten yeni evimde kendi yatak odamda da misafir yatak odalarında da bazalı modelleri tercih ettim. Zaten evimiz fazla büyük değil. Eski evlerdeki gibi yüklük alanımız da olmadığından bazalar imdadıma yetişti. Kendi nevresimlerimi, yorgan ve yaptıklarımı kolaylıkla saklayabiliyorum. Misafir odasında da o odaya ait eşyaları saklamak için bazalar çok yardımcı oldu. Yeni ev dekore eden arkadaşlara tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ