2017 Bellona Düğün Paketleri

2017 Bellona Düğün Paketleri

Kalite, dayanıklılık, estetik gibi özellikleri ile en popüler mobilya markaları arasında yer alan Bellona, şık ve özel tasarım ürünleri ile seçkin müşterilere hitap etmektedir. Özellikle yeni ev kuran çiftler için yeni sezon 2017 Bellona Düğün Paketleri modern, kullanışlı ve kaliteli paketler olmaktadır.

Bu paketlerin içerisinde koltuk takımları, yemek odaları, yatak odaları ve çeşitli çeyizlik eşyalar olabiliyor. Düğün yapacaklar için mobilyaların estetik özellikleri, kaliteli ve fiyatları çok önemlidir. Bu nedenle 2017 Bellona Düğün Paketi Çeşitleri uygun fiyatları, kaliteli özellikleri ile göz dolduruyor. Bu paketlerdeki takımlar özel kampanyalarla sunulmakta bu şekilde çok daha uygun fiyat aralıklarında üç takıma birden sahip olma imkanı olmaktadır.

Üçlü paketler oldukça uygun fiyatları ile yeni evlenecek çiftlerin ilgisini çekiyor. Bütçeniz için çok ekonomik fiyatlar sunuluyor. Bu şekilde 2017 Bellona Düğün Paketi Fiyatları tek tek bu takımları alabileceğiniz fiyat aralıklarında çok daha hesaplı olabilmektedir. Birbiri ile uyumlu kombinler bu paketler içerisinde yer almakta, bu şekilde çok uyumlu kombinler elde edebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Nahegan Çiçek says:

  Bellona düğün paketleri kampanyasını bizde kullandık ve hem ödeme koşulları hemde fiyat olarak bize çok avantajlı geldi. Üstelik bizim şansımıza aldığımız bayi birde 1 haftalık otel tatili vermişti bize. Ama biz beyaz eşya felan herşeyi o bayiden almıştık. Bellona ürünlerini bende tavsiye ediyorum

 2. Nurgül Şahmaz says:

  Buradaki yorumlar çok güzel ama nedense ben bellonadan memnun kalmadım açıkcası. Fiyat olarak çok avantajlı bir paket satın aldım. Fakat özellikle yatak odası takımın daha 1 sene geçmeden sorun çıkarttı diyebilirim.
  Müşteri hizmetlerini aradım ilgileri felan çok güzel ama ne biliyim bellona düğün paketi kapsamında aldığım yatak odası takımı memnun etmedi beni.
  Ama piyasaya göre fiyatları çok avantajlı

 3. Canan Baş says:

  Ya buradaki yorumlar çok güzel olumlu ama ben biraz sıkıntı yaşadım açıkcası. Ama tahminim kadarıyla benim aldığım bellona mağazasından kaynaklandı durum. Çünkü merkezi arayarak şikayet ettim çok ilgilendiler. Aldığım bellona düğün paketi çok uygun fiyata geldi ama kurulum sırasında mağaza bana sıkıntı yaşattı. Fakat yine de tavsiye ediyorum

 4. Şahin Uslanmaz says:

  Düğün paketi arayışına girmiştik bizde. Google aratırken bellona sürekli karşımıza çıktığı için ve yorumlarda çok güzel olduğundan bende bellona düğün paketi aldım. Piyasaya daha uygun fiyat ile almış oldum ve yanında TV ünitesi bedavaya gelmiş oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum

 5. Selda Aydoğan says:

  İstanbul’da bellona’nın kadıköy şubesinden düğün paketi fırsatına denk gelmiştik ve aldığımız ürünlerin kalitesi çok ama çok güzeldi. Özellikle düğün paketi içinde sundukları kampanyalı hediye ürünler birçok firmaya göre avantajlı diyebilirim.

 6. Burcu Yıldırım says:

  Düğün öncesi birçok firmayı gezdik dolaştık araştırdık herkes kafasına göre paket yapmış ve fiyatlar acayip bir şekilde farklılık gösteriyor. Aralarında en iyisi olarak bellonayı seçtik. Hem paket seçenekleri mevcut hemde model olarak gayet zarif ve şık ürünleri mevcut. Düğün hazırlığı yapan çiftlere ilk önce bellonaya uğramalarını tavsiye ederim.

 7. Hatice Aytan says:

  Bellona markasını seçtiğim için çok mutluyum. Hem kalitesi hem de fiyatlarından dolayı düğün öncesi maddi durumu için düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle yatak odası ve oturma gruplarında uyguladıkları düğün paketi kampanyaları kesinlikle kaçırmaması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZ