2017 Çarşaf Modelleri ve Fiyatları

2017 Çarşaf Modelleri ve Fiyatları

Ev tekstili ürünlerinde estetik özellikleri kadar sağlıklı kullanımları da çok önemlidir. Bu nedenle özellikle çarşaf, nevresim ve yorgan gibi kişisel kullanımların kumaş türlerine çok dikkat etmek gereklidir. Özellikle 2017 Çarşaf Modelleri içerisinde doğal kumaşlar öne çıkıyor. Pamuklu kumaşlar arasından tercih edilen bu modeller hava geçirgenliği sağladığı için terleme yapmayacak ve rahatlık sunacaktır.

Isı dayanıklı özellikleri ile polyester kumaşlarda sentetik kumaşlar seçenekleri içerisinde çok fazla kullanılmaktadır. Organik kumaşlarda pamuk kumaşların farklı bir üretimleri olmaktadır. Nevresim ve çarşaf gibi ürünlerde emprime kumaşlarında da çok fazla kullanıldığı görülmektedir. Baskılı ve desenli olarak sunulmakta ve 2017 Çift Kişilik Çarşaf Modelleri arasında en ekonomik özelliklerde yer alan seçeneklerdir.

Kumaşın kalitesini belirleyen en önemli nokta ise iplik sayısıdır. Bu nedenle alışveriş yaparken ilk bu özelliklere dikkat etmelisiniz. Yaz ayları için nemi çabuk emen kumaşlar önerilir. Bu alanda 2017 Tek Kişilik Çarşaf Modelleri farklı aralıklarda yer almaktadır.

Genellikle alınan pike, nevresim ve uyku seti içerisinde de bulunan çarşaflar tek başlarına çeyizlik özelliklerde dantellerde, günlük kullanımlarda sade renklerle satın alınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Özge says:

    Biraz temizlik takıntım olduğu için nevresim ve çarşaflarımı her hafta 1 veya 2 sefer mutlaka degistiriyorum. Hem hijyen açısından hem de uyku kalitesi açısından çok faydalı olduğuna inanıyorum. Özellikle tam pamuklu çarşafları tercih ediyorum. Standart boyutlu yataklarda lastikli çarşaf kullanmak kırışma açısından rahat olması bakımından da işime geliyor. Misafirler için de pamuklu ama lastiksiz çarşafları tercih ediyorum. Çarşaf altında yatak pedleri de var ama bazen rahatsız ediyor onun icin tercih etmiyorum. Güncel modeller tasarım açısından da çok güzel odaya girince adeta içim açılıyor. Çocuğum da fanatik bir Beşiktaşlı, lisanlı ürünleri kullanıyorum onun için de hem sağlıklı hem de çok güzel oluyor odasında. O da memnun ben de memnunum.

BİR YORUM YAZ