2017 Çatı Katı Dekorasyonu Fikirleri

2017 Çatı Katı Dekorasyonu Fikirleri

Her alanda kendi özelliklerini kullanarak yapılan dekorasyonlar çok daha uyumlu kombinler oluşturuyor. Bu alanda 2017 Çatı Katı Dekorasyonu arasında da basık ve köşelerden üçgen uzanan kısımlara uyumlu mobilya seçimleri çok önemlidir. Hem kullanım hem de estetik bakımından doğru detaylara yer vermek gereklidir.

Tavanı düşük olan bu alanlarda açık renkler kullanılması avantaj sağlayacaktır. Mobilya seçimlerinizde de bu renk tonlarında daha küçük ebatlarda seçimler yapabilirsiniz. Özellikle büyük masalardan kaçınmalı ve geniş kitaplık kullanımları tercih etmemelisiniz. Bu alanda 2017 Çatı Katı Dekorasyonu Fikirleri içerisinde hafif ve portatif mobilyalar önerilir. Tül seçimlerinde de cam kısımları ile uyumlu açık renk tonlarında bir tül tarzınızı tamamlayacaktır.

Taban için halı seçimlerinde otantik desenler kullanabilir ve ince kilimler tercih ederek sıcacık, sevimli mekanlar elde edebilirsiniz. Özellikle köşe kısımlarında kalan üçgen alanlara uyumlu dolaplar yaptırarak şık bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda 2017 Çatı Katı Dekorasyonu Önerileri arasında ışıklandırma da çok önemlidir.

Sarkık avizeler yerine daha kısa ve sade modeller üzerinde durabilir, aplik kullanımlarına yer vererek şık uyumlar yakalayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ