2017 Çekyat Modelleri

2017 Çekyat Modelleri

Kullanım alanlarınızı baz aldığınızda mobilya seçimleriniz hem şıklık, hem de konfor sunabilir. Salonlara şık ve gösterişli koltuk takımları uyum sağlarken oturma odaları ya da farklı mekanlara kanepe modelleri çok daha mükemmel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Bu alanda yeni sezon içerisinde 2017 Çekyat modelleri arasında kullanışlı ve hoş modeller bulabilmek mümkündür. Şık tasarımları, estetik görünüşleri ile modern kullanımlara sahip seçenekler sunan ünlü markalar klasik modeller ile de dekorasyonlarınızda aradığınız modelleri bulabilmenizi sağlıyor.

Kanepe modelleri tek ve takım halinde bulunmaktadır. Dar mekanların dekorasyonlarında bu takım içerisinde bir kanepe ve tekli seçilebilir. Ta da iki kanepe tercih edilerek oturma odalarınızda çok daha kullanışlı alanlar elde edebilirsiniz. Renk olarak farklı markalar sayısız seçenekler sunabiliyor. Rengarenk tasarımlar ise farklı kullanım alanlarında daha modern ve daha enerjik özellikler oluşturuyor. Kırmızı, beyaz, yeşil, kahve ve pudra tonları en çok dikkat çeken renkler arasındadır. Seçtiğiniz kanepe modellerini kullanışlı bir puf ile ya da şık bir orta sehpa ile tamamlayabilirsiniz. Aydınlatma alanında tercih edeceğiniz modellerde farklı dekoratif özellikler oluşturacaktır. Bu alanda Çekyat modelleri farklı boyutlarda olabilmektedir.

Bu şekilde farklı alanların dekorasyonlarında kullanılabilecek işlevsel özellikleri ile de kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Özellikle her alanda 2017 Çekyat Fiyatları seçenekleri tercih edilebilir. Modern, kullanışlı modeller içerisinde sandıklı, yatağa dönüşen özelliklerde bulabilmek mümkündür. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı modellerle uygun çözümler elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Elif says:

    Çek yat kullanım açısından çok rahat klasik koltuklara göre eve gelen misafiri yatirma açısından .kladiklerde misafir nerde yaticak diye dusunur dururuz.hem gelen rahat etsin hemde tekrar tekrar misafir gelsin isteriz.bizde misafir özeldir o ne kadar rahatsa bizde okadar mutlu oluruz.cekyatlar ne kadar eski moda gibi dursa da çoğu evin vazgeçilmezlerindendir.bence her evde bulunmalıdır

  2. Hilmi Gürses says:

    Paylaştığınız çekyat örnekleri için teşekkür ederiz ama bu modeller artık çok eskidi. Özellikle daha retro tarzı ve canlı renklerin kullanımı 2017 senesinde moda oldu diyebilirim. Özellikle bellona’nın çok güzel ürünleri var

BİR YORUM YAZ