2017 Çilek Genç Odası Takımları

2017 Çilek Genç Odası Takımları

Kalitesi ve fonksiyonelliği ile 2017 Çilek Genç Odası Modelleri her sezonda olduğu gibi yine tüm dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Akıllarda yer edinen ünlü bir marka olan Çilek, 25 yıldan bu yana çocuk ve genç odaları üretimlerinde sağlamlık sunmaktadır. Şık modeller sunmakta ve gençlerin ne istediğine önem veren tasarımları, beğenilere özel mobilyalar sunulmaktadır.

Evlerimizin en önemli bölümleri olan genç odalarında fonksiyonel ve tasarım olarak kullanışlı özellikler içermesi, gençleri kullanımları açısından çok önemlidir. Çocuklarınızın ihtiyaçları baz alınarak hazırlanan 2017 Çilek Genç Odası Fiyatları içerisinde ilk seçmeniz gereken bölüm renk tonu olmaktadır. Sonrasında ise farklı tasarımlar arasından seçimler yapabilirsiniz.

Yataklar oldukça fonksiyonel olmakta ve alt kısmında çıkan iki çekmeceli baza ile çift kişilik bir misafir yatağı da elde edilmektedir. Bazı modelelrde ise toplandığında kanepe olarak kullanımlarda mümkün olabiliyor. Dolapları, komidinleri, çalışma masaları hatta halı ve nevresim seçimleri ile de tam takım 2017 Çilek Genç Odası Takımları seçebilirsiniz.

Şık, kullanışlı ve konforlu özellikleri ile çok farklı genç odası tasarımları bulunabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ