2017 Çilek Tekstil Grubu

2017 Çilek Tekstil Grubu

Kalite özellikleri ile son yıllarda öne çıkan tasarımlar hazırlayan Çilek Mobilya, 2017 Çilek Tekstil Grubu içerisinde de oldukça iddialı modeller sunmaktadır. Havlu, nevresim, battaniye, bornoz takımları gibi ürünlerde her zaman en kalitelisini tercih ederek hem sağlığınız, hem de şık kullanımlarınız açısından kalite elde edebilirsiniz. İlgi çeken tasarımları ile hazırlanan koleksiyonlarda elit ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Sadece bornoz modelleri içerisinde havluları ile tam takım ürünler sunuluyor. Kalite kalite değişen ürün gruplarının fiyatları da aynı şekilde artacak ya da azalacaktır. Çocuk odaları için hazırlanan tül ve perde modelleri de 2017 Çilek Yatak Örtüsü içerisinde tercih edilebilecek ürünler arasında yer alıyor.

Farklı renk tonlarında güneşlik modelleri tercih edebilir, masa örtüsü takımlarında modern ya da klasik seçimler elde edebilirsiniz. Stor perde modelleri içerisinde de sunulan tasarımlar her alana uyum sağlayabilen 2017 Çilek Cibinlik Modelleri ürünleri arasında yer alıyor. Tül perde modelleri arasında oldukça şık modeller bulabilir ve salonlarınızda, oturma odalarınızda, yata odalarınızda ya da çocuk odalarınızda dekorasyon özellikleri mükemmel uyum sağlayabilen modeller bulunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ