2017 Dekoratif Ayna Modelleri

Yaşadığınız alanlarda dekorasyon yaparken dikkat edeceğiniz bazı püf noktaları ile çok daha ferah ve şık alanlar elde edebilirsiniz. Aksesuar kullanımlarında mutlaka dekoratif aynalara yer vermeli ve ışığı yansıtma özelliklerinden faydalanarak daha geniş ve ferah ortamlar elde edebilirsiniz. Dekorasyonu tamamlamak için 2017 dekoratif ayna modelleri arasından tercihler yapabilir ve dar alanlarda iki kat fazla genişlik elde edebilirsiniz.

Aynaların bir avantajı da aydınlık mekanlar oluşturmalarıdır. Mobilyalarımıza uygun tasarımlar tercih edebilir ve eşsiz bir şıklık kazanabilirsiniz. Modeline göre 2017 dekoratif ayna modellerini mutfakta, salonda, koridorlarda ve yatak odalarında kullanabilirsiniz. Çok farklı tasarımlarda aynalar bulmak mümkündür. Çakıl taşlarını andıran modellerde birbirinde bağımsız aynaların duvarlarınızı mükemmel bir şekilde renklendirebilir. Ya da iç içe geçen halkalar arasında bulunan aynalar salonlarınıza çok farklı derinlikler katabilir.

Pano tarzında kelebeklerden çiçeklerden oluşan ayna bölümleri de konumlandırıldığı duvarda şık ve orijinal bir tablo imajı verecektir. Klasik tarz aynalar tercih edebilir, kenar kısımlarında kullanılacak çerçevelerde altın ya da gümüş renkleri tercih ederek şık kullanımlar oluşturabilirsiniz. Farklı tasarımlarda 2017 dekoratif ayna modelleri arasından boy aynası şeklinde modeller tercih ederek yatak odalarınızda da kullanabilirsiniz. İç içe geçmiş kalplar, damla şeklinde ayna modelinin kenarında bulunan hoş çerçevelerde kullandığınız alanlara şık ve göz kamaştıran tarzlar oluşturacaktır. Özellikle son dönem trendleri arasında yer alan saatlerle birlikte aynı uyumları oldukça orijinal aksesuar fikirleri olarak tercih edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Halit Çıkmaz says:

    Cnc teknolojisi sayesinde artık duvar ürünlerinde çok güzel örnekler karşımıza çıkıyor. Özellikle 14. resimdeki eski ahşap araba tekeri şeklindeki ayna modeli çok hoşuma gitti. Eğer bu modelin satışını yapan bir yer biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ