2017 Dekoratif Koridor Antre Dekorasyonu

Evlerimizi dekore ederken odalar kadar koridorlarda büyük önem taşır. Farklı bir ev havası kazanmak için koridorlarda özel tasarımlara yer verebilirsiniz. Bu alanda 2017 Koridor Dekorasyonu için özel tasarım fikirleri edinebilirsiniz. Eve ilk girişte bizi karşılayan koridorlar, doğru dizayn edildiğinde karanlık ve boğuk görünümlerinden kurtulacaklardır.

Bunun için ilk olarak açık bir renk tonu seçerek duvarların boyanması gerekiyor. Kapalı renk tonları tercih edecek iseniz de mutlaka doğru aydınlatma özelliklerine yer vermelisiniz. En beğenilen ve modern tarzlar oluşturan koridor renkleri arasında gri, beyaz ve siyah gibi renkler bulunuyor. Farklılık oluşturmak amacı ile 2017 Ev Giriş Dekorasyonu içerisinde duvar raflarına yer verebilirsiniz. Raflarda özel aksesuarlar kullanabilir ve şık bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Ailenizin fotoğraflarını bu alanlarda kullanabilir ya da aynalara yer vererek çok daha geniş ve ferah bir mekan elde edebilirsiniz. Duvar kağıtları kullanmakta oldukça parlak bir fikir olmakta ve 2017 Antre Dekorasyonu içerisinde birbirinden şık ve modern özelliklerde duvar kağıdı modelleri bulabilirsiniz.

Sonbahar özelliklerini yansıtabilmek için ise kilim modelleri kullanabilir, evinizin girişinde sıcak bir karşılama oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ