2017 Dreams Wallpaper Duvar Kağıtları

2017 Dreams Wallpaper Duvar Kağıtları

Duvarlarda Pozitif Hareketler

Son dönemlerde duvar kağıtlarında kullanılan baskı teknolojilerinin gelişmesi ve kullanılan ham maddelerin daha kaliteli ve kullanışlı hale gelmesinden dolayı birçok evde artık duvar kağıdı kullanımı görülmektedir. Dekorasyonvemodellerim.com olarak bu yazımızda duvar kağıdı sektöründe hem ürün çeşitliliği hem de bünyesinde bulunan kaliteli markaları ile dikkat çeken Dreams WallpaperBFabrics markası ve ürünleri hakkında sizlere bilgi vereceğiniz.

1995’ten bu yana duvar kağıdı ve kumaş sektöründe dünyanın duayen markalarına ev sahipliği yapan Dreams WallpaperBFabrics’in yeni ve en çok ilgi gören markaları arasında Harlequin olmaktadır. 2017 Dreams Wallpaper Duvar Kağıtları sınıfında değerlendirildiğinde ise model olarak ilgi gören ürünlerin arasında 1920’lerin botanik lüks detaylarından ilham alan Palmetto seri ilgi görmektedir.

Dreams WallpaperBFabrics ürünleri sınırsız desen çeşidinin yanı sıra antibakteriyel tekstil tabanlı, akustik boyanabilir, yüzde yüz el yapımı gibi  çeşitli özelliklere sahip olarak sunuluyor. Duvar kağıdı, duvar kaplaması ve döşemelik kumaş alternatifleri içeren kapsamlı koleksiyonlar her tarza ve her ihtiyaca cevap veriyor.

Dreams WallpaperBFabrics Bünyesindeki Başlıca Markalar

 • Acker
 • Frometal
 • Casedeco
 • Esedra
 • Lusso
 • NLXL
 • Roberto Calalli

gibi dünyaca ünlü markaları Türkiye pazarında satışa sunmaktadır.

Duvar Kağıdı İçin Gelişen Vizyon

Firma son olarak İngilizlerin en önemli ve duayen markaları arasında olan Harlequin’i Türkiye pazarında bünyesi katmıştır. Yeni dokular ve vizyoner tekniklerle üretilen tasarımlarıyla Harlequin duvarlarınızı birer sanat eserine dönüştürüyor. Klasik çizgilerin çağdaş dokunuşlarla sentezlendiği eklektik tatlara sahip duvar kağıdı ve tekstillerle mekanda uyum ve ahengi yakalayabilir, renklerin büyülü evreniyle pozitif titreşimler oluşturabilirsiniz.

HARLEQUIN Duvar Kağıtları


Dreams Wallpaper Seçme Duvar Kağıtları

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Ahmet YENİLMEZ says:

  Ben yıllardır evimde duvar kağıdını kullanmayı tercih ediyorum. Neden mi; bir kere estetik ve görsel. Yaşam alanınıza uygun şık bir duvar kağıdı ortamı her zamana daha farklı daha estetik gösteriyor. Zaten bir çok ofiste, işyerinde dekoratif amaçlı kullanıldığını sizlerde görüyorsunuzdur. Aynı şeyi evinizde de dekoratif amaçlı kullanmak sizce de hoş olmaz mı. Bir diğer sebep uzun ömürlü ve ekonomik olmasıdır. Başlangıçta seçtiğiniz ürüne göre pahallı mı oldu acaba diye düşünebilirsiniz. Ama uzun süre kullanacağınızı düşünüp bir hesap yaptığınızda daha ekonomik olduğunu göreceksiniz. Şimdilerde ısı ve ses yalıtımı sağlayan modelleri de mevcutmuş. Denemekte fayda var.

 2. Serap BAŞYAYLA says:

  Biz 2 yıl önce evde salona uygulamıştık duvar kağıdını. Memnunuz ve şimdide banyoda kullanmak istiyoruz.Daha çok dekoratif amaçlı olacak.Tüm duvarlara değil sadece bir duvara uygulamak istiyoruz. Ama çekincelerimiz var.Malum banyo nemli bir ortam, acaba duvar kağıdı bundan zamanla etkilenir mi. Satıcılar hayır bir şey olmaz diyorlar ama güvenemiyorum.

 3. Kerime SAYLANMAZ says:

  Benim daha önceden duvar kağıdı kullanan tecrübeli arkadaşlara bir sorum olacak; sizce ithal duvar kağıdımı kullanmak gerekir. yerli olanlarından mı? Aralarında kalite farkı var mı?.Kafam karıştı bu konuda.

 4. Ayşegül KORKMAZ says:

  Duvar kağıdı almaya kara verirseniz öncelikle deseni rengi şekli konusunda karar verin. Uygulayacağınız alanın ölçüleri, kapı ve pencere sayısı bu seçim için önemli. Örneğin evinizin giriş kısmında kullanacaksanız ve kapı sayısı fazla ise desenler bölünecektir. Bu yüzden daha küçük desenli duvar kağıtlarını tercih etmeniz gerekir. Kullanım alanınız bir oda ve çok fazla pencere ve kapı yoksa odanın boyutları da uygunsa büyük desenli güzel bir model seçebilirsiniz. Benim tercihim hep bu yönde olmuştur. Birde almadan önce mutlaka kir, leke tutup tutmadığını, kolayca silinebiliyor mu sorun. Eğer kullandığınız ortamda nem riski varsa neme dayanıklı modelleri de var. Kaliteli bir şeyler alın mutlaka. Sonradan eyvah demek fayda etmiyor. Birde işi ustasına yaptırın. Duvar kağıdı konusunda işin ehli olan bir usta araştırıp bulup. Yoksa mahvediyorlar her şeyi. Tecrübelerimi paylaşmak istedim. Umarım işinize yarar :).

 5. Valide YAŞLANMAZ says:

  Dekorasyon yaptırırken kesinlikle duvar kağıdı kullanma seçeneğini de düşünmelisiniz. Bir çok değişik türden desenlere sahip, üç boyutlu ve kişiye özel baskıların uygulandığı duvar kağıtları var. Ortamınıza farklı, değişik bir hava katıyor.Bir düşünün derim.

 6. Alican SÖNMEZ says:

  Artık duvar kağıtları duvarlarımızı süsleyen evimizin dekorasyonunu tamamlayan önemli unsurlardan biri haline geldi. Son zamanlarda daha da sık kullanılmaya başlandı sanırım. Bir çok evde ve işyerinde duvar kağıtlarının kullanıldığını görmek mümkün. Bildiğim kadarıyla çok eskiye ta Roma dönemi zamanlara kadar dayanıyor duvar kağıtlarının tarihi. Tabi günümüz teknolojisiyle artık daha modern, daha şık bir hal aldılar. Bir çok farklı desenler 3 boyut seçeneğiyle dahi sunuluyor artık. Kaliteli bir duvar duvar kağıdını düzgün kullanırsanız boyaya göre daha uzun süre dayanıyor.Bu haliyle de daha ekonomik bir seçenek haline geliyor.

 7. Amine SAYAR says:

  Duvar kağıtlarını her zaman boyaya tercih etmişimdir. Ekonomik oluyorlar. Eğer doğru kullanırsanız uzun yıllar bozulmadan deforme olmadan kullanabiliyorsunuz. Tabi kaliteli olanlarını seçmekte fayda var. Leke, kir tutmayan, rutubet yapmayanlarından kullanmak gerekir. Temizliği de kolay geliyor bana. Sabunlu suyla sildin mi yetiyor, tertemiz oluveriyorlar. Zevkinize göre büyük veya küçük desenli seçebiliyorsunuz. Çok geniş seçenekler sunuyor bu anlamda. Beğendiğiniz, evinizin dekorasyonuna uygun şık bir duvar kağıdı duvarınızı süslüyor.

 8. Halime ŞENTÜRK says:

  Biz yıllardır evimizin duvarlarını boya badana işleri yaparak yeniliyorduk. Sonunda hem değişiklik olsun hemde boyama derdinden kurtulalım dedik ve duvar kağıdını denemeye karar verdik .Salonda ve antrede duvar kağıdını uygulattırdık ve çokta hoş oldu. Evin havası değişti bir anda Desen seçimini eşimle birlikte yapıp karar verdik. O kadar güzel oldu ki artık salonda duvara tablo asmasam olur, gerek bile yok. Şık bir duvar kağıdı varsa başka hiç bir dekorasyon öğesine ihtiyacınız yok. Kısacası şimdilik memnunuz. İnşallah uzun süre dayanır.

BİR YORUM YAZ