2017 Duvar Kağıdı Modelleri

Yeni sezon 2017 Duvar Kağıdı Modelleri gerçekten görülmeye değer. Silinebilir ve rahatlıkla duvara monte edilebilir olması, tek bir duvara veya TV ünitesinin arkasına fon oluşturmak amacıyla ya da yatak odası duvarlarına oldukça yakışıyor. Salon duvarlarına, oturma odalarına, koridorlara, genç ve çocuk odaları ile mutfak duvarlarına oldukça yakışan ve rahatlıkla kullanılabilen birbirinden renkli her geçen gün daha çok tercih ediliyor.

Bu yıl çiçekli duvar kağıtları, geometrik şekilli duvar kağıtları en trend seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle salonlar için simli duvar kağıdı, taşlı duvar kağıdı, olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Duvar Kağıdı Modelleri farklı konseptlerde de satılıyor.Hem renk konusunda hem de tasarım ve model konusunda fazlaca çeşide sahip olan Duvar Kağıdı Modelleri hayli alıcı bulacağa benziyor. Evimizde baharlar açacak ve ferah mekanlar ortaya çıkacaktır. Maviler, pembeler ve özellikle de griler. Maviler ile deniz esintilerini evimize getirebilir, pembeler ile asaleti, romantizmi ve masumiyeti evimize taşıyabilirsiniz.

Bu yılın hangi rengini tercih ederseniz edin çok mutlu olacak, kendinizi huzurlu hissedecek, daha başarılı, daha hevesli, daha samimi, daha güvenli olabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    Duvar kağıtları gerçekten çok güzel benimde çok hodlsuma gidiyor.firsatini bulursam evimin heryerinde kullanmak istiyorum.eve ayrı bir hava katıyor.coj beğeniyorum.gittigim evlerde görüyorum gerçekten kiskandigim oluyor

BİR YORUM YAZ