2017 English Home Perde Modelleri

Ev dekorasyonunda mobilyalarla uyumlu olan perdeler evlerimizde oldukça önemli tekstil ürünleridir. Perdeler bu yıl oldukça şık duran desenlerle karşımıza çıkmaktadır. Perdelerde açık renk fon kullanılarak uzun veya kısa modern tasarımı yakalamak oldukça kolaydır. Perdelerde 2017 yılında en moda trendleri yakalamak oldukça kolaydır. Bebek odalarına özel olan 2017 English Home Perde Modelleri her renk ve tasarımlarla annelerin dikkatini çekecektir.

Perdeler yeni yıl stor tasarımlar ve boncuk süslemelerle diğer yıllardaki gibi moda olmaktadır. Perdelerde olan kahve desenli olan tonlar bu senede moda olacaktır. Çocuk odalarına özel olan ülkelere özel ziyaret edilen yerlerinde modası henüz geçmemiştir. Örneğin bir İstanbul boğazını gösteren modern baskılı desenli perdeler oldukça dikkat çekmektedir. Evlere özel olan English Home Perde modelleri oldukça dikkat çeken eşsiz tasarımlarda karşımıza çıkacaktır. Perdelerde olan fon renkleri daha dikkat çekici olacaktır. Yeni yılda kadife malzemeden imal edilen ve takma kulpları oldukça şık olan modern fon perde dikkat çekmektedir. Tüm perdelerde ise ince tülden ziyade kalın olan detaylar dikkat çekmektedir.

Geçmiş yıllarda olduğu bu yılda uzun perdeler evlerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Perdeler üzerinde inen yıldız desenli English Home Perde fiyatları indirimli ve avantajlı olacaktır. Mutfaklarda ise kullanımı kolay olan açılıp kapanan Stor perdeler oldukça dikkat çekmektedir. Stor perdelerde değişmeyen moda akımı her yıl etkin olmaya devam etmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Cansu says:

    Su an yenı aldığımız devremulk te ilk defa kalıyoruz ve perdeler çok hoşuma gıtmışti ve nasıl bulabilirim diyordum tesadüf aynısını burada gördüm seneki English home da mevcutmus 🙂

BİR YORUM YAZ