2017 Enza Home Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2017 Enza Home Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Evinizde kalite ve ferahlığı konforla buluşturan 2017 Enza Home Genç Odası Takımları gençlerin ruhunu yansıtan fonksiyonel modellerle sunulmaktadır. Yaratıcı renk kombinasyonları ve zarif çizgileri ile dinamik görünüme sahip modeller mobilyalar arasında öne çıkan özellikler olmaktadır. Farklı kullanım fonksiyonlarına sahip olan modüllerde kolay temizlenebilen kumaşlarla kaplı kullanımlara yer verilmektedir.

Hareketli yatak başlıkları ile çok özel koleksiyonlar elde edilmekte ve gençlerin hayallerine uyumlu dekorasyonlar yapmanıza olanak verilmektedir. Farklı tarzları, modern görünümleri ile 2017 Enza Home Genç Odası Modelleri fonksiyonel özellikleri ile de gençlerin gözdesi olmaktadır. Ahşap özellikleri ile ön plana çıkan genç odası takımlarının yanı sıra siyah ve gri uyumları ile farklı bir tarz arayan gençlere özel tasarımlarda sunulmaktadır.

Mıstral, bloom gibi modellerle sunulan 2017 Enza Home Genç Odası Fiyatları tercih ettiğiniz ürün modellerine göre değişecektir. Genç odası seçimlerinizde kullanım alanınız önemlidir. Takımlar içerisinde yatakları, komidinleri, çalışma masaları ve dolapları olarak tam takım mobilya seçenekleri bulunacaktır.

Gençlerin özgün tarzlarına özel modern ve sıra dışı ayrıntıları bu koleksiyonlar içerisinde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ