2017 Evidea Genç Odası Takımları

Gençler her zaman daha dinamik ve özgün bir hayat tarzına sahip olurlar. Bu nedenle eşya seçimlerinde de aynı özellikleri beklerler. Bu alanda fonksiyonel özellikleri ve tasarım alanındaki estetikleri ile 2017 Evidea Genç Odası Takımları her evin ihtiyacını karşılayabilecek özelliklerde sunulmaktadır. Farklı takımlar, parça ürünler ya da toplamda sunulan mobilya seçenekleri ile bütün bir odayı döşemeniz mümkün olmaktadır.

Standart takımlar içerisinde karyola, yatak, gardolap, raf ve çalışma masası bulunuyor. Bazı takımlarda ekstra komidinlerde bulunabilir. Genellikle beyaz renk tonu kullanılan mobilyalarda ahşap renk tonları da bulunabiliyor. Genç odası takımları içerisinde farklı renk kombinleri seçebilir, odanızın büyüklüğüne göre 2017 Evidea Genç Odası Fiyatları arasından tercihler yapabilirsiniz.

Ürün çeşidi olarak takım olarak sunulan dolap, çalışma masası ve gardolap şeklinde tasarımların yanı sıra genç odası şeklinde tüm parçaların bir arada sunulduğu 2017 Genç Odası Takımları da markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer almaktadır.

Çocuklarınızın tamamen kişisel beğenilerine göre hazırlanan koleksiyonlar içerisinde ekonomik özelliklerde hoş seçimler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ