2017 Evidea Sehpa Modelleri

2017 Evidea Sehpa Modelleri

Sehpa modelleri kullanımları ile ikram alanında ek yer açmakta, şık ve dekoratif özellikleri ile de mobilya takımlarını tamamlamaktadır. Her zevke ve beğeniye özel model seçenekleri ile 2017 Evidea Sehpa Modelleri arasından her ortama uyumlu sunumlar elde edebilirsiniz. En çok kullanılan zigon sehpalar, klasik tasarımlarda yer almaktadır. Kare ya da dikdörtgen olarak farklı boyutlarda kullanılan modellerin yanı sıra daha modern tarzlarda yuvarlak ve rengarenk tasarımları ile kullanılabilen modellerde bulunmaktadır.

Servis sehpası tarzında kullanılabilen modellerin rengarenk ve üst üste konularak toplanması da şıklık ve modern tasarımlar için ideal kullanımlar oluşturuyor. Hem sehpa hem de raf olarak kullanabileceğiniz 2017 Evidea Sehpa Fiyatları arasından evinizin farklı noktaları için kullanabileceğiniz özel tasarımlar bulabilirsiniz.

Yuvarlak ya da kare modeller içerisinde aynı renk tonlarında 2017 Evidea Sehpa de bulunuyor. Orta sehpalarda oldukça kullanışlı olmaktadır. Tasarımlarda ise dekorasyon özelliklerinize uyumlu modeller tercih edebilirsiniz.

Raf kullanımları oldukça işlevsel ve modern seçimler olurken çekmeceleri bulunan orta sehpalarda dağınıklığın toplanabileceği ürünler olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ