2017 Evidea Tablo Çeşitleri

2017 Evidea Tablo Çeşitleri

İster ev, ister ofis dekorasyonlarında şıklık oluşturan ve kişiye özel tarzlar ifade eden tablo kullanımları çok beğenilmektedir. Bu alanda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan 2017 Evidea Tablo Çeşitleri arasında farklı özellikleri ile tercih edebileceğiniz çok özel modeller tercih edebilirsiniz. Kanvas tablo çeşitleri bu alanda en farklı tasarımları olan modellerdendir.

30*90, 33*33, 120*40 gibi ebatları bulunan bu tablolarda canlı renkler, ışıltılı tasarımlar ön plana çıkıyor. MDF özelliklerinde bulunan tablolar ile farklı tarzları ile daha sıra dışı ve modern çeşitler olarak bulunabiliyor. En çok beğenilenler arasında sticker tablolar yer almakta ve 2017 Evidea MDF Tablo arasında adeta canlı imajı veren özellikleri yaşayan tablolar ortaya çıkarmaktadır.

Teknolojik imkanlardan faydalanılarak led ışıklı modellerde oluşturulmaktadır. Bu alanda 2017 Evidea Ledli Tablo içerisinde rengarenk kalpler, mumlar, ışıl ışıl parlayan yıldızlarla çok hoş kullanımlar ortaya çıkıyor. Bunun yanında parçalı tablolar da kullanabilir, çok daha farklı bir tasarım elde edebilirsiniz. Çiçekler, hayvanlar, aşk, doğa manzarası kategorilerinde kendi tarzınızı ortaya çıkaran modeller tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ