2017 Evidea Yatak Odası

2017 Evidea Yatak Odası

Evlerimizde dekorasyonlar yaparken her oda için ayrı bir tarz oluşturabiliriz. Yatak odalarında dinlenme alanları olduğu için daha soft renkler kullanarak daha iyi bir uyku sağlayacak dekorasyonlara ihtiyaç duyabiliriz. Bu alanda 2017 Evidea Şifonyer Modelleri içerisinde aradığınız tarz ile uyumlu pek çok model bulabilirsiniz.

Genel olarak beyaz tonlarının hakim olduğu modeller çok daha modern özellikleri ile tercih edilmektedir. Dolaplarda sürgülü modeller bir dönemin en popüler kullanımları olmakta idi. Ancak günümüzde kapı modellerde oldukça ilgi görüyor. Marka koleksiyonları içerisinde farklı özelliklerde pek çok model bulabilirsiniz. Şık kullanımlara özel, spor tarzlara ya da modern modeller şeklinde ifade edilebilecek 2017 Evidea Yatak Modelleri bulabilirsiniz.

Ahşap tonlarının da beyaz renklerle uyum içerisinde sunulduğu görülmektedir. Ebeveyn olarak düşünülen odaların yanı sıra çocuk odaları, genç odaları içinde farklı ve özel tasarım ürünler 2017 Evidea Komidin Modelleri içerisinde yer almaktadır. Tamamen kahve tonlarında modeller bulunmuyor. Beyaz renk ile kombinleri şık kullanımlar oluşturuyor. Uygun halı ve perde kombinleri ile kendi tarzınıza özel dekorasyonlar elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nur says:

    Yatak odası almayı düşünüyoruz ama nasıl bir yatak odası alması konusunda kararsız kaldık buradaki yatak odalarının çok beğendik her bütçeye uygun gibi duruyor renk ve tasarımları çok güzel hepsinin çok beğendim ama yine de kararsız kaldım Çünkü odanız çok küçük küçük odalara göre yatak odaları biraz zor uyum sağlayabiliyor Çünkü küçük olan bir odaya büyük olan Yatak odasını beğenirseniz olan daraldığı için çok sıkışık gözüküyor ama buradakiler hepsini çok beğendim

BİR YORUM YAZ