2017 Evidea Yatak Örtüleri

2017 Evidea Yatak Örtüleri

Yataklarınızın daha derli toplu görünmeleri için, şık ve estetik kullanımlar elde etmek için 2017 Evidea Yatak Örtüsü arasından kendi zevkinize ve beğenilerinize özel tercihler yapabilirsiniz. Çift kişilik, tek kişilik, bebek ve çocuk hatta battal boy özelliklerinde yatak örtüleri de bulunmaktadır. Yatak odalarınızda, çocuk ya da genç odalarınızda yataklarınızın boyutlarına göre kullanımlar bulabilirsiniz.

Yatak örtüsü takımları, yatak örtüsü, çeyiz seti olarak tercih edeceğiniz farklı 2017 Evidea Yatak Örtüsü Modelleri arasında şık ve kullanışlı ürünler bulabilirsiniz. Pamuk, polyester, elyaf, pes, ranforce, saten, microfiber, nubuk, Terrycotton gibi malzemelerden üretilen ürünler genellikle beyaz, pembe ve krem olarak tercih edilmektedir.

Desen olarak floral desenler son dönemlerin en çok tercih edilen trendleri arasında yer alıyor. Otantik desenlerde nostaljik tasarımlarda oldukça popüler olmaktadır. Çizgili desenler ya da abiye kullanımlarda 2017 Evidea Yatak Örtüsü Fiyatları arasında bulabileceğiniz modeller içerisinde yer alacaktır. Pek çok ünlü markayı site içerisinde bulabilir, kaliteli özellikleri ile çok ekonomik fiyat aralıklarında seçimler yapabilirsiniz.

En tarz yatak örtüleri ile yatak odası tasarımlarınızda kendinize özgü tercihler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nur says:

    Yatak örtülerinin Hepsi çok güzel renkleri modelleri hepsi birbirinden farklı ve çok güzel yatak odalarını ayrı bir hava katacağını eminim Benim odam Kahverengi ve ona uygun ürün birçok renk var Yatak örtülerini çok seviyorum odayı Derli toplu gösteriyor Kimi insan pek hoşlanmaz Ama ben çok seviyorum Bence her Yatağın bir örtüsü olmaz

BİR YORUM YAZ