2017 İkea Perde Aksesuarları

2017 İkea Perde Aksesuarları

Ev tekstili alanında perde seçimleri ile evleriniz sıcak bir yuva haline gelir. Bu alanda 2017 İkea Perde Mandalı ile perdelerinizin çok daha güzel durması mümkün olacaktır. Doğru özelliklerde ve uyumda tercih edilen bir aksesuar sayesinde perdeleriniz farklı tasarımlar olarak mobilyalarının en şık tamamlayıcıları olabilecektir.

Perde asma sistemleri içerisinde farklı kullanımlar çok daha dekoratif özellikler elde edebilirsiniz. Perde asma halkaları ile farklı tül modelleri kullanabilir, duvar ve tavan desteği gibi parçalarla korniş kullanımlarınızda estetik getirebilirsiniz. Köşe parçaları bulabilir. Perde kancaları ile çok daha farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Bu alanda 2017 İkea Perde Sarkıtları içerisinde dekoratif özellikleri ile perde çubukları ve topuzları özel kullanımlar sunacaktır.

Püsküller, boncuklar perdelerinizi kenar kısımlara toplamak için tercih edebileceğiniz 2017 İkea Perde Takosı da bu alanda şıklığınızı şıklık katacak detaylar arasında yer alır. En özel tasarımlar için en tarz aksesuarları seçebilir ve kendinize has bir dekoratif tarz oluşturabilirsiniz.

Hem kullanım açısından pratik sağlayabilecek bu ürünler, çok daha estetik özellikler sunabileceği içinde dekoratif kullanımlar ortaya çıkaracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    Bence evi güzel gösteren perdedir perde seçimi çok önemlidir tasarımcısı çok önemlidir bence.yeni evlenicez ve evim için perde alicam ve buradaki perdelere bayıldım her türlü zevke ve bütçeye uygun olması dahada cazip geldi.insan karar veremiyor hepsi birbirinden güzel renkler modeller harika evimi renklendiricekler yapanların emeğine saglik

BİR YORUM YAZ