2017 İkea Vitrin ve Konsollar

2017 İkea Vitrin ve Konsollar

Dekoratif eşyalarınızı sergilemenin en şık hali için 2017 İkea Vitrin Modelleri kategorisi içerisinde tercihler yapabilirsiniz. Modası hiç geçmeyen ev eşyaları olarak kullanılabilen bu ürünler salon dekorasyonlarınızı tamamlayan en önemli mobilyalardır. Ahşap özelliklerinde seçimler yaparak evinizde şık ve sıcak alanlar oluşturabilirsiniz. Bu tar mobilyaların kapak kullanımlarında ve çekmece kısımlarındaki tasarımları ile modern, Retro ve klasik tasarımlar yapabilirsiniz.

Farklı tarzlara özel tercihler olarak 2017 İkea Konsol Modelleri kategorisi içerisinden birbirinden şık ve modern özelliklerde mobilya seçimleri yapabilirsiniz. Renk olarak farklı modeller bulabilmek mümkündür. Cam kısımları modern özellikleri arttıkça daha fazla yer kaplamaya başladı. Modeller içerisinde bu tarz mobilyaların çok daha fazla tercih edildiği de görülmektedir. Sade büfe, vitrin ya da konsol olarak kullanabileceğiniz tek ürünler bulabilirsiniz.

Daha geniş, daha dar, camlı kısımları daha fazla olan 2017 İkea Dolap Modelleri bulabilir, salon tasarımlarınız ile mükemmel uyum sağlayabilecek şık ve kaliteli ürünler bulabilirsiniz.

Modern tarzlar için beyaz ve ekru tonlarda renk seçimleri en çok tercih edilen trend mobilyalar arasında gösterilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Alaattin Gürpınar says:

  Ikea dan aldığımız ürünlerin montajını yapıyorlar mı.yoksa evde biz mı yapıyoruz. Bazı ürunlerın montajı çok ugrastırıyor

  1. Dekorasyon says:

   Merhaba
   Genelde ürünler demonte satıldığı için müşteri evinde kendi montaj yapıyor. Fakat mutfak takımı gibi büyük mobilyaları kendi ekipleri gelip yapıyor.(Bunun için de eğer online alışveriş ile satın alıyorsanız ilanda belirtiyor kurulum durumunu) Ama bu yazımızdaki gibi vitrin konsolların kurulumunu müşteri kendi yapıyor.

   İkea mobilyaları çok başarılı düzenlendiği için kurulumu evde çok rahat kendiniz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ