2017 İstikbal Aksesuar Setleri

2017 İstikbal Aksesuar Setleri

Dekore edeceğiniz alanlarda mutlaka uyumlu aksesuarlar kullanmalı ve çok yaşanılası mekanlar oluşturmalısınız. Aksesuarlar mobilyaların en önemli tamamlayıcılarıdır. Yaşam tarzınıza istediğiniz anlamı 2017 İstikbal Aksesuar Setleri ile katabilirsiniz. Oldukça farklı modeller ve kullanımlar bu kategori içerisinde şık tasarım özellikleri ile yer alıyor.

Dekoratif biblo setleri içerisinde siyah ve beyaz temalarla oluşturulmuş müzisyen figürleri bulunuyor. Konsol üstünde, kitaplık aralarında çok şık kullanımlar elde edebilirsiniz. Dekore edeceğiniz alana göre renk tercihi yaprak Ev Aksesuar Setleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Krem renk tonlarında olan setler içerisinde çerçevesinden vazosuna, gondolundan tabağına farklı aksesuarlar bulmak mümkün olmaktadır. Vitrinleriniz içerisinde oldukça şık uyumlar elde edebilirsiniz.

En anlamlı aksesuarlar arasında çerçeveler yer alıyor. Altın varaklı fotoğraf çerçevesi ile ister yatak odanızda, ister oturma odanızda hatta mutfaklarınızda en sevdiğiniz yakınlarınızın fotoğraflarını yerleştirebilirsiniz. Setinizi seçerken kenar kısımları gümüş ya da altın varaklı modeller mobilyalarınıza uyumlu olarak tercih edilebilir. Bu alanda 2017 Aksesuar Setleri içerisinde pembe güllerle şekillendirilmiş çok zarif modeller bulabilmekte mümkün olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ