2017 İstikbal Avize Modelleri

2017 İstikbal Avize Modelleri

Aydınlatmaları doğru seçilmiş bir mekan olduğundan daha ferah bir yere dönüşebilir. Hem dekoratif özellikleri hem de çok özel aydınlatma modelleri ile dikkatleri çeken 2017 İstikbal Avizeler arasında oldukça şık ve gösterişli modeller bulabilmek mümkün olacaktır. Özellikle pembe güllerle süslenmiş abajur tarzında modeller yeni dönem trendleri arasında yer alıyor.

Daha otantik bir hava oluşturan bu küçük abajur tarzındaki avize modellerinin yanında daha modern kullanımlar için metal kısımlarının ortasında yukarı doğru duran farklı modeller ve tasarımlar da bulabilmek mümkün olacaktır. Avizeler genellikle beşli olarak sunulmaktadır. Bunun yanında avizelerin alt kısımlarında özel detaylar kullanılarak da dekoratif özellikleri daha ön plana çıkarılabiliyor. Bu alanda 2017 İstikbal Avize Modelleri arasında daha yuvarlak modellerin yanında daha dar tasarımlı şekillerin yer aldığı modellerde bulabilmek mümkündür.

Tamamen beyaz renkli modellerde dörtlü avizeler bulabilmekte mümkündür. Avizelerin üzerinde gümüş parlak simler bulunabiliyor. Kullanmak istediğiniz alana göre tasarımlar farklılaşabilir. Daha büyük İstikbal Avize Mdoelleri tercih edebilirsiniz. Üzerinde altın sarısı desenler bulunan modellerde salonlar içerisinde şıklık ortaya çıkaracaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ