2017 İstikbal Ayna Modelleri

2017 İstikbal Ayna Modelleri

Aynalar dekorasyonlarınıza derinlik ve ferahlık katan çok özel aksesuarlardır. Özellikle yeni sezon tasarımları içerisinde yer alan modern kullanımlar şık salonlarınız çok daha lüks bir görünüm kazanabilir. Bu alanda 2017 İstikbal Aynalar içerisinde kendi zevk ve beğenilerinize özel özgün ve sıra dışı tasarımları farklı yaratan modeller bulabileceksiniz.

Madrid modelinde Kenar kısmında kalın, krem renkli bir çerçeve kullanılmakta ve özel tasarım şekli ile oldukça modern bir sunum olarak krem yemek odalarında mükemmel uyumlar oluşturmaktadır. Yeni sezon modeller içerisinde yer alan yuvarlak aynanın kenar kısımlarında kullanılan çubuklarda modern ve estetik bir tasarım meydana getirmektedir. Özellikle 2017 Aynalar yeni tasarımlar içerisinde yer alan piyano tuşları benzeri ayna tasarımı sıra dışı özelliği ile klasik modellerden sıkılmış bireyler için oldukça şık bir model olmaktadır.

Çakıl taşlarını andıran modellerin yanında küçük küçük resim çerçevelerini andıran seçeneklerde farklı bir tasarım parçası olabilecektir. Özellikle 2017 Ayna Modelleri içerisinde kenar kısımları altın çerçevelerle süslenmiş parça parça aynaların birleşimi ile oluşan modeller şıklığın yanında gösterişli detayları ile de oldukça göz alıcı kullanımlar oluşturacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ