2017 İstikbal Bebek Koltukları

2017 İstikbal Bebek Koltukları

Anne ve baba olmaya hazırlanan ebeveynler bebekleri için ilk aylardan itibaren alışveriş yapmaya başlar. En keyifli dekorasyonlardan biri de bebek odalarının tasarımıdır. Bebek odalarınız için 2017 İstikbal Bebek Koltukları modelleri en sevimli mobilyaları olacaktır. Pepee karakterlerinin yer aldığı koltuklar bebeğinizin büyürken odasının daha keyifli bir alan olmasını sağlayacaktır.

Mavi beyaz renkleri ve Pepee karakterleri ile tekli bebek koltuğu modeli erkek bebek odaları için tercih edilebilir. Aynı modelin pembe tonlarındaki tasarımı da bulunmaktadır. Kız bebekler için de tekli koltuklar odalarında kullanılabilir olmaktadır. Bu alanda 2017 İstikbal Bebek Koltuğu içerisinde tam takım olarak bulabileceğiniz modellerde bulunuyor. Üçlü ve iki adet teklisi ile bebeğiniz büyürken misafirlerini odasının bir köşesinde ağırlayabilir. Bebeli motifleri pembe tonları ile kız çocuklarına özel modeller sunulmaktadır. Aynı modelin pepeeli modelleri ve mavili tasarımları da erkek çocuk odalarında kullanılabilir.

Kanepe tarzında açılabilir fonksiyonel 2017 İstikbal Bebek Koltuk Fiyatları bulunmaktadır. Bu modelin sadece pembe renklerindeki tasarımları kız çocuklarına özel tasarımları ile sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    Koltuklar çok güzel çocuklar için .bütün çocuklar bu koltuklara bayılıyor özellikle kızım nezamn mağazaya gitsem koşa kosa bu koltuklara oturuyor poz veriyor.evde olsa hiç kalkmaz galiba çocuklara hitap eden bu koltuklara bayılıyorum bnde?

  2. Fatma sahin says:

    Cixuklar bu kokuklara bayiliyor…Kanepe tarzında bebek koltuklarını çocuklarımıza aldık oğlum pek oralı değil ama kızım bayıldı koltuğa neredeyse gün boyu vaktini o koltukta geçiriyor diyebilirim yanına bebeklerde alıp orada oyun oynuyor bebekleriyle oldukça keyif alıyor orada oynamaktan

BİR YORUM YAZ