2017 İstikbal Bebek Koltukları

2017 İstikbal Bebek Koltukları

Anne ve baba olmaya hazırlanan ebeveynler bebekleri için ilk aylardan itibaren alışveriş yapmaya başlar. En keyifli dekorasyonlardan biri de bebek odalarının tasarımıdır. Bebek odalarınız için 2017 İstikbal Bebek Koltukları modelleri en sevimli mobilyaları olacaktır. Pepee karakterlerinin yer aldığı koltuklar bebeğinizin büyürken odasının daha keyifli bir alan olmasını sağlayacaktır.

Mavi beyaz renkleri ve Pepee karakterleri ile tekli bebek koltuğu modeli erkek bebek odaları için tercih edilebilir. Aynı modelin pembe tonlarındaki tasarımı da bulunmaktadır. Kız bebekler için de tekli koltuklar odalarında kullanılabilir olmaktadır. Bu alanda 2017 İstikbal Bebek Koltuğu içerisinde tam takım olarak bulabileceğiniz modellerde bulunuyor. Üçlü ve iki adet teklisi ile bebeğiniz büyürken misafirlerini odasının bir köşesinde ağırlayabilir. Bebeli motifleri pembe tonları ile kız çocuklarına özel modeller sunulmaktadır. Aynı modelin pepeeli modelleri ve mavili tasarımları da erkek çocuk odalarında kullanılabilir.

Kanepe tarzında açılabilir fonksiyonel 2017 İstikbal Bebek Koltuk Fiyatları bulunmaktadır. Bu modelin sadece pembe renklerindeki tasarımları kız çocuklarına özel tasarımları ile sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ