2017 İstikbal Bebek Odası Takımları

2017 İstikbal Bebek Odası Takımları

Evlerimizin en sevimli odaları şüphesiz bebek odalarıdır. Bebeklere özel dekorasyonları ile bebek odaları oldukça keyifli alanlara dönüşmektedir. Şık, kullanışlı ve konforlu 2017 İstikbal Bebek Odası Takımları ile evinizin neşesine özel dekorasyonlar yapabilirsiniz. Gold en yeni modeller arasında yer alan takımlardır. Krem mobilyaları, ince detayları ile odanıza ekstra güzellik katan bu modeller, büyüyen beşiği ile de oldukça kullanışlı olmaktadır.

Daha renkli bir oda düşünürseniz Flora modeli de yeni sezon ürünleri arasında yer alıyor. Ahşap ana temasının üzerinde turkuaz ve yeşiller bulunmakta, minik prensler için şık kullanımlar oluşturmaktadır. Büyüyen beşik düşünmüyorsanız Vesta modeli de kullanılabilir. İki kabaklı gar dolabı bulunan modelin mavi çizgileri ya da pembe çizgileri bulunan modelleri seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle 2017 İstikbal Bebek Odası içerisinde üç kapaklı gar dolap düşünüyorsanız Arya modeli de tercihler arasındadır.

Farklı özelliklerde beşikler tercih edilebilir. Mavi aksesuarlar ya da pembe detaylarla bebeğinizin cinsiyetine özel tercihler yapabilirsiniz. Bu alanda 2017 İstikbal Bebek Odası Modelleri içerisinde bebek karyolası tek olarak ta tercih edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ela says:

    Yeni bebeğimiz olacak oyüzden bizde bu bebek odası takmlarindan almayı düşünüyoruz.beyaz almaktan yanayız cnku beyaz hem kolay temizleniyor hemde modası hiç geçmiyor sanırım beyazın modası hiçbir zaman da geçmeyecek gibi duruyor alacak olana yabsiyem beyaz olsn uzun yıllar kullanılabiliyor hem

BİR YORUM YAZ