2017 İstikbal Dresuar Modelleri

2017 İstikbal Dresuar Modelleri

Çekmeceleri, şık imajları ve özel tasarımları ile salonların en özel mobilyaları arasında yer alan dresuar modelleri, İstikbal kalitesi ile mükemmel tasarımlarla sunulmaktadır. Yeni sezon 2017 İstikbal Dresuar Setleri çok daha şık ve vintage esintileri çok daha orijinal tasarımlar olarak seçenekler arasında yer alıyor.

Madrid mini modelinde tek çekmece bulunmakta ve üst kısmında kullanılan sütlü kahverengi alt kısmındaki krem rengi ile mükemmel bir şekilde uyum sağlamış. Modelin daha geniş özelliklerde farklı bir çeşidi daha bulunuyor. Bu model daha geniş alanlarda kullanılabilecek bir seçenek olacaktır. Krem rengin sade bir şekilde kullanıldığı Golden Lukens 2017 İstikbal Dresuar Modelleri çok daha modern ve şık özellikler sunmaktadır.

Tek çekmeceli yüksek modeller yerine birkaç çekmecesi bulunan konsol tarzında modellerde 2017 İstikbal Dresuar Çeşitleri içerisinde beğenilen modeller arasında yer alıyor. Aynalı modellerde bulunmakta, Glory modelinde iki çekmece ve ceviz- krem uyum sunulmaktadır. Salonlarınızda ya da yemek odalarınızda kullanabileceğiniz bu modeller modern ve işlevsel özellikleri ile son dönemlerin en trend kullanımları arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ