2017 İstikbal Genç Odası Takımları

Dinamik tasarımlar, sıra dışı alternatifler, sağlamlığı ile ön plana çıkan mobilyalar ile 2017 İstikbal Genç Odası Takımları gençler kendilerine özel dekorasyonlar yapabileceklerdir. Gold model daha çok genç bayanların zarif tarzlarına özel tasarımlardan oluşmaktadır. Beyaz mobilyası, şık detayları ile oldukça kullanışlı olacaktır. Daha modern ve enerjik bir kullanım için Trend modeli tercih edilebilir.

Her alanda beğenileri zorlayan bir model olan Vintage tasarımlar genç odaları içerisinde de özel tasarımlar olarak yerini alıyor. Yaş grubu daha küçük çocuklar için hayallerini süsleyen Rally takımları içinde çıkmak istemeyecekleri odalar oluşturacaktır. Özellikle 2017 İstikbal Genç Odası Modelleri arasında Flora modeli daha modern ve sıra dışı özellikleri ile farklılık arayan gençlere özel bir tercihtir.

Mobilyalarının kenar kısımlarında çeşitli deseneler bulunan sade ama modern tasarımları ile Tuana modeli de kullanışlı 2017 İstikbal Genç Odası Fiyatları arasında yer alıyor. İstikbal bu kategorisinde renk olarak kahve tonları, su yeşili, turkuaz, pembe ve krem gibi tonlar kullanmaktadır. Bu renkler uyumlu aksesuarlarla tamamlandığında gençlerin enerjisini daha da artıracak mekanlar oluşturacaktır

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ