2017 İstikbal Köşe Takımları

2017 İstikbal Köşe Takımları

Oturma odalarınızda ya da salonlarınızda kullanım alanında daha fazla tasarruf etmek adına köşe takımlarına yer verebilirsiniz. Rahat ve şık 2017 İstikbal Köşe Takımları içerisinde kendi beğenilerinize özel modeller bulabilirsiniz. En yeni modelleri arasında Almeyra Köşe takımı bulunuyor. Mor krem renk uyumu oldukça şık olan model, köşe uzanmalı parçası sandık olarak kullanılabilmektedir.

Kullanacağınız alana göre farklı büyüklüklerde köşe takımları tercih edebilirsiniz. Yanında sunulan İstikbal kalitesi de şıklığınıza konfor katacak bir detay olacaktır. Hardal sarısı, pudra tonları, krem ve su yeşili gibi renkleri de 2017 İstikbal Köşe Fiyatları içerisinde bulabilmek mümkün olacaktır. Star S, Perla, Star, Monna gibi modeller daha geniş ve uzun ebatlarda modellerdir. Daha yuvarlak ya da daha dikdörtgen modeller bulabilmekte mümkündür. Sandık, yatak olma özelliği, rahat temizlik için yüksek ayak gibi fonksiyonlarla 2017 İstikbal Köşe Çeşitleri şıklığının yanında uzun yıllar aynı kalite ile kullanabileceğiniz seçeneklere dönüşmektedir.

Turkuaz renkli Monna modellerde oldukça zarif köşe takımları arasında yer alıyor. Köşe takımları ile uyumlu orta sehpalar da takımları çok şık konseptler haline getirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ