2017 İstikbal Lambader Modelleri

2017 İstikbal Lambader Modelleri

Farklı dekoratif aksesuarlar kullanarak yaşadığınız mekanlarda çok daha farklı tarzlar elde edebilirsiniz. Bunlardan biri de Lambader modelleri olmaktadır. Özellikle 2017 İstikbal Lambader Modelleri sıra dışı, özgün ve lüks tasarımları ile istediğiniz her alanda çok şık sunumlar oluşturacaktır. Oturma odalarında, yatak odalarında ya da mutfaklarda kısacası evinizin her köşesinde lambeder kullanımı ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Yatak odanızda yatak başlığınızın her iki köşesinde kullanabilir, oturma odalarınızda tekli koltuklarınızın orta noktasında konumlandırabilirsiniz. Avize tarzında ceviz renginde bir model oldukça modern bir tasarım olabiliyor. Bu alanda 2017 Lambader Modelleri içerisinde kırmızı güllerle süslenmiş beyaz renk tabanlı modellerde krem renklerle kombine ettiğiniz salonlarınızda mükemmel uyum oluşturacaktır.

Farklı renklerde modeller bulabilirsiniz. Hemen lamba kısmının altında bulunan yerde altın renkli detaylar ve cam yuvarlaklarda aydınlatmaları daha göz alıcı bir hale getirmektedir. Oturma odanızda İstikbal Lambader Modelleri arasından seçimler yaparken mobilyalarınızı baz alabilir ve çok özel uyumlar yakalayabilirsiniz. Sadece kahve tonlarında lambader modelleri de bulabilir, çiçekli şapkaları ile hoş modeller arasından modern tercihler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ