2017 İstikbal Ledli Tablolar

2017 İstikbal Ledli Tablolar

Teknoloji ilerledikçe farklı dekoratif ürünler çok özel şık tasarımlar meydana getiriyor. Bu alanda 2017 İstikbal Ledli Tablolar oldukça modern tasarımlardan oluşmakta ve ışıklı modelleri ile de farklılık arayanlar için özel seçimler oluşturmaktadır. Genel olarak bu koleksiyon içerisinde siyah- beyaz ve renkli modeller bulabilmek mümkün oluyor.

Boğaziçi köprüsünün ışıklandırılmış halini resmeden tablo salonlarınızı ayrı bir hava katabilir. Yanan bir mum ifadesi ile yatak odalarınızı renklendireceğiniz farklı modellerde bulunmakta, bunun yanında avize tarzında modeller içerisindeki ışıklandırma da antrelerinizde kullanabileceğiniz hoş tasarımlar arasında yer alıyor. Tablolar içerisinde çiçeklerin olmazsa olmaz bir yeri bulunuyor. Bu alanda 2017 Ledli Tablolar içerisinde kırmızı güllerden oluşan saksıların ortasında kalan aydınlatma da oldukça şık bir tarz oluşturacaktır.

Eyfel kulesi manzarasının bu tablolar arasında da yer bulduğu görülürken, İstikbal bu koleksiyon içerisinde daha çok İstanbul manzaralarına yer vermektedir. Köprü manzaraları, kız kulesi, Sultan Ahmet Camii gibi manzaralar 2017 Ledli Tablo Modelleri içerisinde oldukça şık ve gösterişli olarak resmedilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ