2017 İstikbal Mutfak Masası ve Sandalye Takımları

2017 İstikbal Mutfak Masası ve Sandalye Takımları

Sıradan tasarımlardan sıkılanlara özel modeller 2017 İstikbal Mutfak Masası Modelleri arasında bulabilmek mümkün oluyor. Bol çeşit ve kalite özelikleri arasından tercihler yapmak oldukça keyifli olacaktır. En yeni modeller arasında bulunan Valerya modeli çiçekli desenleri açılabilir özellikleri ile estetik kullanımlar sunuyor.

Kahve ve turkuaz uyumu ile oldukça lüks bir seçim olan Flarmoni modeli, kitapeli masası, sırtlı ve sırtsız bankları ve iki adet sandalyeden oluşmaktadır. Farklılık arayanlar için hoş bir seçim olacaktır. Daha sade kullanımlar için dores ahşap ve krem uyumundan oluşan modeli tercih edilebilir. Dört sandalyesi bir adet sırtlı bankı ile Rosaly 2017 İstikbal Sandalye Takımları modern ve sıra dışı tasarımlar arasındadır.

Zarif kullanımlar için Aris takımı beyaz mobilyası ile kibar kullanımlar sunuyor. Kare masaların yanında kenar kısımları oval masalarda kullanışlı olacaktır. Siyah renkli cam masası bulunan Crown set ise mutfağınızda estetik özellikleri ile fark oluşturacaktır. Bu alanda 2017 İstikbal Mutfak Masa ve Sandalye Takımları köşe takımlarının yeri her zaman için daha özeldir. Flower mavi tasarımlarıile Mira Corner bu alanda hoş bir seçimdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Cennet ORAL says:

    Hanımlar olarak vaktimizin çoğu mutfakta geçiyor desek yalan olmaz sanırım. O yüzden mutfak dekorasyonu bizim için çok önemli. Sadece görsellik açısından değil kullanışlı konforlu da olmalı. Görsellerde ki mutfak masası örneklerini beğendim. Mutfakta masa seçimi, mutfağın tasarımında önemli yer tutar. Seçeceğimiz masa mutfağımızın büyüklüğüyle orantılı olmalı. Dar mutfaklarda geniş masa gereksiz yer kaplıyor ve alanı kullanışsız hale getirebiliyor. Eğer mutfağınız darsa katlanabilir masa tercih edebilirsiniz. Bizim yıllarca mutfağımız daracıktı, şimdi yeni evimizde çok şükür büyük bir mutfağa sahibim. Dikdörtgen büyük bir masamız var. Yemek ve kahvaltının yanında çay ve kahve sohbetleri de yaptığımız dikdörtgen geniş bir masamız. Seçerken epey araştırdık. Öncelikle rengine karar verdik, mutfak dolaplarına uygun bir renk bulmaya çalıştık. Başlarda tamamen ahşap mı olsun, metal kısımları da olsun mu diye tereddütlerimiz oldu. “Metal kısımlar çabuk soluyor, ahşaba bi vernik atarsın yeni gibi olur” diyenler oldu. Velhasıl ahşap ta karar kıldık. Almışken sağlam dayanıklı olsun dedik, biraz pahallı oldu ama kaliteli olduğunu düşünüyoruz. Tavsiyem çabuk deforme olmasını istemiyorsanız kaliteli olanı tercih etmeniz dir. Birde kolay silinebilen, çabuk temizlenebilen az kir tutanları var. Olmuşken tam olsun, bir kere alın ömürlük olsunculardansanız ki biz eşimle öyle düşünüyoruz, paraya kıyıp en kalitelisinden aldık 🙂 . Şaka bir yana tavsiyelerimi paylaştım, umarım faydalı olur.

BİR YORUM YAZ