2017 İstikbal Ofis Sandalye Modelleri

2017 İstikbal Ofis Sandalye Modelleri

Çalışanlar zamanlarının çoğunu işyerlerinde geçirirler. Bu nedenle ofis eşyalarının en az evlerinde olduğu kadar estetik kaygılarla dekore edilmiş olması daha keyifli bir iş yaşantısı sunacaktır. Bunun yanında kullanılan eşyalarında konfor özelliklerinde olması sağlık açısından olumlu etkiler oluşturacaktır. Bu alanda 2017 İstikbal Ofis Sandalye Modelleri rahatlıklarının yanında opsiyonel özellikleri ile de kullanışlı modeller olmaktadır.

Form modeli beyaz kol tasarımı ile modern bir hava katarken krom kaplama ayakları ile paslanmaz özelliklerde olmaktadır. Bu modelin 4 adet renk seçeneği bulunmakta ve yükseklik mekanizması ile istenilen ayarda kullanılabilmektedir. Polo modeli ise daha standart özellikleri ile seçenek olmakta; yeşil, vizon ve bordo renkleri ile tercih edilebilmektedir. Özellikle 2017 İstikbal Ofis Sandalye Çeşitleri arasında Ronin modeli ergonomik tasarımlara sahip bir seçenektir. 6 farklı renk seçimi modern bir tarz sunuyor.

Parma modeli de standart özelliklere sahip parlak sırt kısmı ve canlı renkleri ile modern bir seçenek olacaktır. Monza 2017 İstikbal Ofis Sandalye Fiyatları ise kırmızı sırt kısmı ve farklı tasarımı ise şık ve göz alıcı enerjik ofisler uyumlu bir model olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Seyhan SARAN says:

    ofis sandalyesi alacaksanız eğer kalitelisini alın derim.ben rahat edeyim zorluk çekmeyeyim derken orta halli bir tane aldım ama nafile; çok işe yaramadı.Fazla para harcamayayım derken ikinci kez sandalye aldım daha pahallıya geldi.Uçuk kaçık fiyatları olanlarda var bahsettiğim onlar değil tabii, ama biraz kaliteli ergonamik olsun sonra pişman olmayın.

  2. Busra says:

    Sandalye modelleri güzel. Ders yaparken yada ofiste caksiirken sırt ağrılarını biraz olsun önler.bizde çoğumuzun odasına bunlarda birini almak istiyoruz aynı zamanda eşimin çalışma odasına.çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ