2017 İstikbal Portmanto Modelleri

2017 İstikbal Portmanto Modelleri

Bazı durumlarda ayrıntılarla oluşturulan şıklık çok daha zarif dekoratif özellikler ortaya çıkarır. Bol çeşitleri ile İstikbal klasik, modern ve şık portmanto modelleri sunmaktadır. Bu alanda İstikbal Portmanto Modelleri zor beğenenlere özel tasarımları ile modern dekorasyonlar oluşturmaktadır. En yeni modeller arasında yer alan Lima, ahşap özellikleri ile dikkat çekiyor. Üzerindeki askılıkları, kenar kısmında aynalı dolabı ve boy boy küçülen ayakkabılıkları ile de oldukça kullanışlı bir model olmaktadır.

Krem mobilyalar modern tasarımları ve şık görünüşleri ile her zaman daha fazla tercih edilir. Bu alanda 2017 İstikbal Portmanto Fiyatları içerisinde Perla modeli de oldukça şık özellikler içeriyor. Vesta modelinde ahşap özellikler öne çıkıyor. Boyut olarak daha küçük ebatlarda olmaktadır.

Daha geniş özelliklerde 2017 İstikbal Portmanto Çeşitleri içerisinde Zenit modeli de yer alıyor. Aynı kısmı daha geniş olmakta ve askılık kısımlarının alt ve üst kısımlarında raflar oldukça kullanışlı olmaktadır. Country tarzının en beğenilenleri arasında ise Glory modeli bulunuyor. Beyaz ve ceviz renk uyumu ile şıklık oluşturan modelin hem raf, hem de çekmeceleri bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. serap küçük says:

    İstikbal ürünlerini tavsiye ediyorum. Yemek takımı almıştım çok memnun kaldım. Daha sonra portmanto aldım ondan da memnun kaldım. Özellikle kurumsal yapıda olmaları çok avantaj sağlıyor. herhangi bir sorunda hemen yardımcı oluyorlar.

BİR YORUM YAZ