2017 İstikbal Puflar- Berjerler

2017 İstikbal Puflar- Berjerler

Yaşam alanlarımızın bazı alanlarında özel mobilyalara gereksinim duyabiliriz. Puflar ve berjler bu mobilyalar arasında yer alıyor. Şıklıkları, zarafetleri ve fonksiyonel özellikleri ile 2017 İstikbal Puf farklı modellerde sunulmaktadır. Bu şekilde farklı kullanım alanlarına özgü dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Domina katlamalı puf modeline bunlardan biri olmaktadır. Oturma odalarınızda, salonlarınızda ekstra yere ihtiyaç olduğunda ya da genç odalarında, yatak odalarında bu tarz tekli puflar tercih edilebilir. Krem renginin yanında kahve tonlarında da modelleri bulunuyor. Katlanarak minder şeklinde de kullanılabiliyor. Bu alanda 2017 İstikbal Berjer içerisindeki yeni tasarımlar arasında klasik puflarda bulunuyor. Golden modeller sarayları andıran salonlarınıza mükemmel uyum sağlayacaktır.

Daha işlevsel modeller düşündüğünüzde ise sandıklı puflar tercih edebilirsiniz. Fuşya, pudra ve siyah renklerinin yanında beyaz sehpaları bulunan puflarda oldukça işlevsel olmaktadır. Beyaz berjer modelleri ise farklı renk tonlarındaki koltuk takımları ve oturma grupları ile mükemmel uyum sağlayacaktır. Yatak odalarında kullanımı da 2017 İstikbal Puflar- Berjerler modellerinin oldukça şık olacaktır. Genç odalarında takımınızın renklerinde Fanchair kullanımı da oldukça hoş olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ