2017 İstikbal Tablo Modelleri

2017 İstikbal Tablo Modelleri

Tarzınıza özel dekorasyonlar yapmak için mobilyalarınız ve aksesuarlarınız uyum içerisinde olmalıdır. Salonlarınızda, mutfak ya da antrelerinizde kullanacağınız tablolar bu alanda kendinize özel alanlar oluşturmanıza yardımcı olacak en şık aksesuarlardır. Özel tasarım Tablo Modelleri içerisinden kullanmak istediğiniz alanlara özel tercihler yapabilirsiniz.

Renk seçimlerinde mobilyalarınızı baz alabilir. Aynı renk tonlarında ya da tamamlayıcı özelliklerde seçenekler tercih ederek şık tasarımlar elde edebilirsiniz. Çiçekler en doğal ve özel tablo temaları olmaktadır. Bu alanda İstikbal koleksiyonları içerisinde farklı renkler ve özgün tasarımlar bulabilirsiniz. Özellikle İstikbal Tablo Modelleri içerisinde Kız Kulesi manzarası seçeneklerinin farklı çerçevelerle sunulduğu görülmektedir. Bu tarz modeller her dönem modası geçmeyen seçenekler arasında yer alıyor.Mutfaklarınızda daha canlı renkler ve özel tasarımlar tercih edebilirsiniz. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerinin bulunduğu bir tablo krem özelliklerle dekore edilmiş bir mutfakta mükemmel uyum sağlayacaktır.

Bu alanda 2017 İstikbal Tablo Modelleri arasında vazolar içerisinde turkuaz ya da fuşya renklerinde çiçekler de mutfaklarınız ya da antreleriniz için çok mükemmel seçimler olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Gokhan Atalay says:

    Evinizde mobilyalar kadar duvara asacaginiz şık bir tabloda dekorasyon için önemlidir. Boş bir duvara bakmaktansa zevkinizi yansitan bir iki tablonun seyri odaniza farkli bir hava katacaktir. Sadece oturma odalari icin degil mutfak çocuk odasi banyoda dahil evinizin uygun olan her yerini kullanabilirsiniz. Gercekten guzel oluyor.

BİR YORUM YAZ