2017 İstikbal Tv Koltukları

2017 İstikbal Tv Koltukları

Günün yorgunluğunu atmanın en keyifli yolu çayınız ya da kahveniz ile birlikte TV keyfi yapmak ya da en sevdiğiniz kitabın kahvenize eşlik etmesini sağlamaktır. Konforu ve şıklığı ile keyfinize eşlik edecek olan 2017 İstikbal Tv Koltukları farklı renk ve modellerde sunulmaktadır. Capuccino rengi ile Enjoy modeli içerisinde pufu da bulunmaktadır. Koltuk ayarlanabilir özelliklerde olmakta ve keyfinize göre koltuğunuzun eğimini ayarlayabilirsiniz

Aynı modelin krem, Brown renklerini bulabilmekte mümkündür. Detayı daha az bir model arıyorsanız 2017 İstikbal Tv Koltukları arasında Comfort modelini tercih edebilirsiniz. Ayakucu taburesi ile sade bir tasarımı bulunmaktadır. Marta modeli de bu modelin biraz daha erganomik tasarımlara sahip olan seçeneği olarak tercihleriniz arasında yer alıyor.Rahatınıza çok daha düşkün iseniz Oslo modeli tam size göre olacaktır. Sabit konumda olan koltuk Relax konumunda içinde ayaklığı çıkacak ve bu şekilde portatif bir kullanım oluşturacaktır.

Bu alanda 2017 İstikbal Tv Koltukları içerisinde bu modelin krem, kırmızı, su yeşili ve desenli modelleri de seçenekleriniz arasında yerini alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Halit says:

    Çok fazla televizyon izlemiyorum aslında. Ama işten gelip yemeği de yedikten sonra çay veya kahvemi elime alıp böyle bir koltukta oturmak insana keyif verirdi herhalde. İnsana kendini özel hissettiriyor bu tarz şeyler.

BİR YORUM YAZ