2017 İstikbal Zigon Sehpa Modelleri

2017 İstikbal Zigon Sehpa Modelleri

En güzel ikramlarınızı şık ve estetik tasarımları ile öne çıkan Zigon sehpalar üzerinde sunmak ayrı bir keyif sunacaktır. Bu alanda 2017 İstikbal Zigon Sehpa Modelleri ikili, üçlü, dörtlü ya da tekli seçeneklerle sunuluyor. Yeni ürünlerde vintage havası görülmekte, krem modellerde Rustik tasarımlarda oldukça özel modeller orta çıkarıyor.

Farklılık arayanlar için Still model zigon sehpalar pudra rengi metal ayakları ile çok daha kullanışlı olmaktadır. Romance modelinde ise çekmece bulunmakta, sehpanız aynı zamanda ortada kalan fazlalıkları kaldırabileceğiniz bir alan olmaktadır. Genelde kare ya da dikdörtgen olan modeller arasında yeni sezon 2017 İstikbal Zigon Sehpa Çeşitleri arasında yuvarlak modellerde bulunuyor. Vari modeli beşgeni andıran bütün hali aynı zamanda orta sehpa görevi görebilir.

Spring modelinde ise üç adet sehpa bulunuyor ve iç içe geçmiş daireler şeklinde bir bütünlük oluşturur. İç kısımdaki sehpa renkli olmakta, dışta kalan sehpalar ise krem rengi ile şık kullanımlar oluşturmaktadır. Monna modellerde ise tabureleri ile sunulan 2017 İstikbal Zigon Sehpa Fiyatları tek başına kullanımlar için ideal özelliklerde olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ