2017 Karaca Çeyiz Seti Modelleri

2017 Karaca Çeyiz Seti Modelleri

Her markanın belli bir tarzı vardır. Estetik özellikleri ile bilinen Karaca, 2017 Karaca Çeyiz Seti Modelleri ile modern, kullanışlı ve estetik özellikleri bir arada sunuyor. Bu alanda markanın sofra grubu içerisinde çok beğenilen modeller bulunuyor. 12, 6 ya da 2 kişilik yemek takımları seçimleri yapabilir ve 6 kişilik kahvaltı takımları ile tam bir kombin elde edebilirsiniz.

Sofra servisi ürünleri içerisinde tepsiler, kahvaltılıklar, çerezlikler, kase, sürahi, kek servisleri bulunuyor. Takım halinde bulabileceğiniz ürünleri tek grup halinde satın almakta mümkün olmaktadır. Markanın zaman zaman çeyiz seti olarak kampanyalar sunduğunu da görebilirsiniz. Bu alanda 2017 Karaca Çeyiz Seti Fiyatları içerisinde yemek takımlarından sofra servislerine, kahvaltı takımlarından, çatal kaşık setlerine, düdüklüsü, çaydanlığı gibi tüm ihtiyaçların bulunduğu bir takım olabiliyor.

Ev tekstili grupları içerisinde de oldukça kaliteli ürünler ve set olarak tercih edilen kombinler yer alıyor.

Nevresim takımlarından, pike ve uyku setlerine, havlulardan bebek odası takımlarına kadar aradığınız her ürünü Karaca Çeyiz Seti Modelleri içerisinde bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ