2017 Kız Çocuk Yatak Örtüsü Modelleri

2017 Kız Çocuk Yatak Örtüsü Modelleri

Evlerimizin en keyifli ve rengarenk alanları mutlaka çocuk odalarıdır. Kız çocukların odalarında renkler daha çok pembe tonlarında olurken ayrıntıları daha fazladır. Bu alanda Genç Kız Yatak Örtüleri de çocukların seveceği desenlerle ve renklerle süslenerek hazırlanmıştır. Çocukların enerjilerini yükseltebilecek ve kendilerini güvenli hissedebilecekleri dekorasyon özellikleri çok önemlidir.

Fırfırlı, dantelli, tüllü ya da baskılı modellerle süslenmiş çok fazla çeşit bulabilmek mümkündür. Özellikle barbiler, prensesler gibi masal kahramanları ile süslenmiş Kız Çocuk Yatak Örtüsü Modelleri çocukların en çok beğendiği tarzlar arasında yer alıyor. Kenar kısımlarında cibinlik kullanılan yataklar içinde çok özel kombinler bulunabiliyor.

Genellikle pembe tonlarında olan Genç Kız Yatak Örtüsü Modelleri çocuk odası dekorasyonlarınız ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayabiliyor. Cibinlik kullanımlarını sadece yatağın başucunda tercih edebileceğiniz gibi, tamamını kaplayan modellerle daha bir prenses havasında da kullanabilmek mümkün olacaktır. En popüler markaların bu başlık altında en özel ürünleri arasından seçimler yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Demet says:

    Ben ürünlerin fiyatlarını göremiyorum nereden bakıyorsunuz ?

  2. Ayse says:

    Yatak örtüleri gerçekten çok güzel ne kadar alsamda doyamıyorum.her gördüğüm benim olsun istiyorum tabi böle bı şansım yok?ama gerçekten renkleri dokunuşları çok güzel insanın içini açıyor.

BİR YORUM YAZ