2017 Köşe Takımları ve Fiyatları

2017 Köşe Takımları ve Fiyatları

Salonlarımızda çok daha geniş ve ferah mekânlar elde etmek için 2017 Köşe Takımları arasından farklı beğenilere özel seçimler yapabilmek mümkündür. Klasik sade renk kullanımının yanında farklı markalar çok özel konseptlerle müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Özellikle sade renklerle kombine edilen desenli kullanımlar modern kullanımlara da kapı aralamaktadır.

Bu modelleri çok daha kullanışlı ve şık hale getiren berjer ve puf kombinleri de bulunmaktadır. Özellikle 2017 Köşe Takımları Modelleri içerisinde yer alan minder kullanımları ve kırlentler farklı tasarımlarla sunulmaktadır. Beyaz, krem, pudra, haki yeşil ve hardal sarısı gibi renk tonları yeni sezonun en iddialı model tasarımları arasında yer alıyor.

Kullanım alanınızı göre daha dar ya da daha geniş modeller tercih edebilirsiniz. Bu özellikler aynı zamanda 2017 Köşe Takımları ve Fiyatları belirlenirken de önemli bir ayıraç olmaktadır. Gri ya da mavi tonlarında çok şık modeller tercih edebilir. Kullanılacak olan pufun köşe takımının herhangi noktasına birleşik olarak ta çok daha fonksiyonel özellikler sunması da mümkün olmaktadır.

Şık, kullanışlı ve özel tasarımlarda köşe takımları arasından yeni sezon modelleri ve renkleri kullanıcılarını beklemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. senanur says:

    Evimiz 3 odalı ve daha çok zaman geçirdiğimiz yer büyük oturma odası değil. Zaten küçük bir aileyiz ve o büyük odada birbirimizden uzakta gibi oluyoruz. Bu yüzden küçük oturma odama tam alana uygun bir köşe takımı aldım. Hem rahat hem de daha kaliteli zaman geçirmemize yardımcı oluyor. Ortaya da sert materyal kullanılmayan bir sehpa seçtim böylelikle çocukların yararlanma ihtimalini azalttım. Misafir geldiğin de bile rahat bir ortam oluyor. Evinizin durumuna göre köşe takımı kullanmanızı tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ