2017 Masif Kapı Modelleri

2017 Masif Kapı Modelleri

Kapı kullanımlarında kaliteyi arayan kullanıcılar için 2017 Masif Kapı Modelleri en ideal tercihler arasında yer alıyor. Masif kapılar belirli ağaç gövdelerinden yapılmakta ve üzerlerine yapılan kaplamalarla da son derece kaliteli kullanımlar ortaya çıkmaktadır. Bu kapı modelleri masif panellerin bir araya getirilmesi sonucunda oluşan kapılar olmaktadır. Dönmeyen, çatlamayan yapıları ile kalitelerini ifade etmektedirler.

Estetik görünümlü Masif Kapı Modelleri doğal görünümleri ile de ahşabın şıklığını evinize getirmektedir. Bu kapılara ait özellikler arasında köknar ağacından imal edilen kapı kanatlarının ahşap karkas suni olarak kurulması yer alıyor. Budakları bulunmayan ahşaplar keresteyefinger- joint ekleme metodu ile üretimleri yapılıyor. Bu yöntem sayesinde kapların eğilme ya da bükülme yapmaları söz konusu olmuyor.

Standart ölçüler kanat kalınlıklarında 42 mm olmakta ve Masif Kapı Fiyatları içerisinde de bu standartlar bulunmaktadır. Masif kapılar için venge, meşe, maun ve ceviz ağaçları tercih edilir. Dolgu malzemesi olarak ise Kraft petek kullanılır. Ayrıca cam boşluklar ve çıtalar üzerine de uygulanarak masif kapı modelleri elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ