2017 Modern Oturma Odası Modelleri

2017 Modern Oturma Odası Modelleri

Şıklığın ve lüks özelliklerin en çok yakıştığı alanların başında oturma odaları bulunur. Evinizi çok daha güzel bir hale getirmek için 2017 Modern Oturma Odası Modelleri arasından tercihler yapabilirsiniz. Oturma odaları dizaynında mobilyalar için birbirinden şık oturma grupları tercih edilebilir. Bunun yanında TV üniteleri ve sehpaları, raflı TV ünitesi şeklinde modellerde bulunabiliyor. Modern sehpa takımları tercih edebilir ve koltuk takımları kumaşlarında deri seçenekler modern anlamda şık kullanımlar olacaktır.

Seçilen mobilyalara özel perde, halı ve avize modelleri ile görselliği tamamlayabilirsiniz. Koltuk takımlarında açık tonlar ve canlı renkler tercih edilebiliyor. Kahve tonlarındaki koltuk takımları tercih edebilir. Oturma odalarında L koltuk takımları alanın genişliği ya da darlığına göre daha verimli olabilir. Bunun yanında vişne çürüğü renginde L koltuklarınızda oldukça şık oturma odaları oluşturacaktır. Yaşam alanlarınızı çok daha aydınlık bir hale getirmek için daha açık tonlarda Modern Oturma Odası Modelleri içerisinden tercihler yapabilirsiniz. Siyah beyaz TV ünitesi tasarımları tercih edebilir, uyumlu olması açısından aynı tonlarda mobilyalarla oturma odanızı dekore edebilirsiniz.

Aralarda kullanacağınız kırmızı aksesuarlar ile çok modern bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Oturma odalarında şömine tarzında sobalara yer verebilir, çok daha içten ve sıcak bir mekan ortaya çıkarabilirsiniz. Özelikle Oturma Odası Dekorasyonu içerisinde turkuaz renklerde son dönem trendleri arasında huzur ve sakinlik veren renkler arasında yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ