2017 Modoko Mobilya Modelleri

2017 Modoko Mobilya Modelleri

Modoko Mobilya Modelleri

Neredeyse her gün yeni bir akımla tanıştığımız dekorasyon stilleri bizlere farklı yaşamların kapılarını aralıyor. Oturma köşenizden yemek odamıza, yatak odamızdan tv alanımıza kadar her mekanda kendini hissettiren bu değişimde ihtiyaç duyacağınız detayları sizler için araştırdık.

Yazımızın sonunda ziyaretçilerimizin yorumlarını inceleyerek firmalar hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Modoko Oturma Grupları ve Tv Üniteleri

Konfor arayışının görsellikle harmanlandığı yeni nesil oturma gruplarında XL seçeneklerden köşe oturma gruplarına, üçlü ve ikili seçeneklerden takım ruhunun dışında bir duruş sergileyen berjerlere kadar her parça salonlarımızdaki yerini alıyor. Multi-fonksiyonel tasarımları ile oturma köşelerini kusursuz tamamlayan tv üniteleri ise malzeme seçimleri ve yenilikçi formları ile seçim yapmayı zorlaştırıyor. 2017 Modoko Mobilya Modelleri içinde en çok beğenilen modelleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

Oturma Grupları ve Tv Ünitesi Resimleri

Modoko Yemek Odası Takımları

Sofra kültürünü bir ritüel haline dönüştüren yemek odaları büfe, vitrin, yemek masası ve sandalyeleri ile günümüze kadar uzanan bir alışkanlığı modern yaşamla buluşturuyor. Değişen çizgileri ile birbirlerinden farklı seçenekleri yeni nesil bakış açısı ile evlerimize sunan güncel tasarımlar, yaşam alanlarına sofistike bir hava katıyor.

Yemek Odası Takım Resimleri

Modoko Yatak Odası Takımları

Günün yorgunluğun arınarak zinde bir güne başlamamızı sağlayan yatak odaları, yeni sezonda da açık renkli ahşap seçimleri ve sadelikten yana daha form anlayışı ile öne çıkıyor. Ahşap, deri ve kumaş seçenekli yatak başlıkları ile hareketlenen yatak odaları kullanışlı giyinme alanları ve ihtiyaç duyulacak tamamlayıcı öğeleri ile yaşantınıza renk katıyor.

Yatak Odası Takım Resimleri

Modoko Ev Tekstili, Aydınlatma, Bahçe Tasarımları ve Aksesuarlar

Bir evin en büyük tamamlayıcıları arasında yer alan halı seçenekleri, aydınlatma tasarımları ve ev aksesuarları, stilinizi belirlerken de en büyük yardımcılarımız arasında yer alıyor. Dekorasyonunuza renkli bir duruş katmanın yanı sıra zevklerinizi yansıtan detayları ile öne çıkan bu yardımcı tasarımlar, çeşitlilikleri ile yaşam alanınızı baştan aşağı değiştiriyor.

Modoko Aksesuar Resimleri

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Erhan Susaklı says:

    Modoko konusunda İnternette çok şikayet var ama biz modokodan aldık bütün mobilyalarımız.Hem fiyat olarak hem de kaliteli olarak ünlü markaları cebinden çıkartır diyebilirim. Çok avantajlı fiyatlara bütün mobilyalarımızı artık.

  2. Hande İnan says:

    Modoko’da bulunan firmaların kurulum ve nakliye hizmetleri hakkında bilgisi olan varmı acaba? Çünkü fiyat olarak internette çok avantajlı mobilya paketleri var ama bu nakliye işi nasıl oluyor acaba.

  3. Elif Fidan says:

    Modoko bence ülkemizin kazandırmış olduğu en büyük yatırımlardan birisi. Mobilya anlamında aklınıza ne geliyorsa modoko’da bulabilirsiniz. Ben düğün öncesi bütün ihtiyaçlarımı karşılamıştım. Özellikle yemek odası takımı ve tv üniteleri için sınırsız tasarımlar resmen

BİR YORUM YAZ