2017 Nevresim Takımları ve Fiyatları

2017 Nevresim Takımları ve Fiyatları

Hijyenik ve pratik kullanımları ile nevresim tercihleri her zaman için daha fazla pratiklik sağlar. Bu alanda yeni sezon 2017 Nevresim Modelleri şıklıklarının yanında özel tasarım modelleri ile de yatak odalarınızın dekorasyonlarında çok önemli bir parça olmaktadır. Bu takımlar nevresim, çarşaf, yastık kılıflarından oluşmaktadır. Lila tonları, pudra pembeleri, kırmızılar çift kişilik yataklarda en çok tercih edilen model renkleri arasında yer alıyor.

Özellikle üç boyutlu 2017 Nevresim Takımları tasarımları ile odalarınızda canlı manzaralar oluşturuyor. Bu şekilde tercih ettiğiniz bir nevresim takımı çok şık bir yatak örtüsü olarak ta kullanılabiliyor. Ana planında beyaz olan takımlar çok daha dinlendirici ve huzur sunduğu için tercih edilebiliyorlar. Bunun yanında kırmızı, lila, ya da farklı renk kombinlerinden oluşan modellerde oldukça modern ve estetik özellikler taşımaktadır.

Bebeklere özel ya da çocuklara ve gençlere özel tasarımlarda 2017 Nevresim Fiyatları tercih edebilmekte mümkündür.

Fiyat aralıkları üç boyutlu seçeneklerde biraz daha farklı olmakta, her marka kendi modellerinde sundukları kalite ölçüsünde fiyat belirlemektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    Nevresim takımları çok güzel yeni evlenecek olanlar için güzel tercih bnce.bn çocuğum için düşünüyorum .kızıma yeni oda almayı düşünüyoruz nevresim takımlarından da bir kactane secicem hepsi çok güzel renk ve kalitesi duruşu harika hepsine bayıldım.evimize kızınızı odasına renk katacağına eminim yapanların tasarlayanlarin ellerine sağlık.

  2. Kübra İrem aydın says:

    Kalpli nevresim takımı çift kişilik fiyatı nedir

BİR YORUM YAZ