2017 Osmanlı Perde Modelleri

2017 Osmanlı Perde Modelleri

Ev dekorasyonunda ihtişamlı ve zarif bir görünüm oluşturmak için tercih edeceğiniz Osmanlı stili dekorasyon eşyaları arasında perdelerin yeri oldukça büyüktür. Evinizin görünümünü baştan aşağıya değiştirerek farklı bir atmosfer oluşturmanızı sağlayacak olan Osmanlı stil perdeler klasik bir tarz oluşturmanızı sağlayacaktır. Son zamanlarda ev dekorasyonu ve ev tekstilinde geriye dönük bir isteklenme görülmesinden ötürü ev dekorasyonunda Osmanlı stili eşyalarda büyük bir ilgi görülmeye başlanmıştır. Ev tekstili içinde yer alan perdelerde bu bağlamda en çok dikkat çeken noktalar arasında yer almaktadır.

Dekorasyonda fark yaratmak isteyen kişiler için ideal bir çözüm sağlayacak olan Osmanlı stili perdeler aynı zamanda klasik tarzının da vazgeçilmezi olmuştur. Osmanlı tarzı perde modelleri arasında şal desen ve damask desen tasarımları yer almaktadır. Oturma odası ya da salonunuzda mükemmel bir görünüm oluşturacak olan perdeleri Osmanlı saray havasını yansıtacak olan rüstikler, oymalar, püsküller, sedefler ve sarkaçlarla süslenmektedir.

Klasik dekorasyon tarzından hoşlanan kişilerin kesinlikle benimseyeceği bir stil olan Osmanlı tarzı evinizin görünümünü farklı bir boyuta taşıyacaktır. Klasik dekorasyon tarzının görkemini yansıtacak olan 2017 Osmanlı perde modelleri mekâna lüks, güçlü ve ışıltılı bir hava katacaktır. Perde kumaşları bakımından saten, ipek, pamuk ve kadife tarzı olmak üzere zengin bir çeşitlilikte sizlere sunulmaktadır. Osmanlı temalı zarif ve estetik perde modelleri arasından dekorasyonunuzu en iyi şekilde tamamlayacak olan modeli tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Esra YILMAZ says:

    Osmanlı modasindan vazgeçemiyorum eşim her n3 kadar sevmese de ben bayılıyorum oyüzden evim osmanlı modeline perdelerle dolu zevkler ve renkler tartışılmaz diye bir söz vardır ama bence osmanlı modelleri çok güzel oyüzden ye ı evlenecek yada evini perdelerini ye iletecek olanlara osmanlı modellerini almaları ı tavsiye ederim

  2. Aylin says:

    Osmanlı. Modası hiç bitmeyecek gibime geliyor çok hoş modeller var hem klasik koltuk takımlarda hemde perdeler çok var osmanli modellerden artık. Perdelerde agar bi duruş var güzel olmuş..yeni evlenecek gençlere tavsiye ederim.

  3. Alaattin Gürpınar says:

    Bu yıl ve sonraki birkaç yıl Osmanlı modası devam edecek herhalde.hem kullanılan eşyalarda hem perdelerde bu tarz tasırımları sıkça görmeye başladım ben modern tarzı severım ama bu modelleri görünce begenmedım diyemem. Bu dekorasyon perdelerde hoş durmuş.bir ağırlığı var bu tasarımların

BİR YORUM YAZ